Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 5 =

Biblioteka on-line

Kończą Ci się książki na półce „do przeczytania”? Biblioteki zamknięte, wychodzić z domu nie można... Możesz spać spokojnie – książek nie zabraknie! Wiele miejsc udostępnia swoje zbiory on-line. Poniżej prezentujemy dwie możliwości dostępu do darmowej literatury.
W ostatnich dniach w odpowiedzi na zapotrzebowanie na dostęp do literatury on-line Biblioteka Miejska w Łodzi uruchomiła usługę Legimi. Dzięki niej łodzianie mogą mieć bezpłatny dostęp do ponad 60 tysięcy e-booków. Aby skorzystać z wykupionego przez bibliotekę abonamentu należy pobrać kod dostępu. Każdy czytelnik otrzymuje jeden kod miesięcznie ważny przez 30 dni. Ważne jest, aby kod aktywować nie później niż ostatniego dnia miesiąca, w którym się go otrzymało.
Zainteresowani? Tutaj znajdziecie instrukcję, co należy zrobić, aby otrzymać swój kod i cieszyć się miesięcznym bezpłatnym dostępem do książek: https://www.biblioteka.lodz.pl/aktualnosci/jak-zaczac-korzystac-z-legimi-i-pobrac-kod
Apelujemy o cierpliwość i niewysyłanie powtórnej prośby o kod – zainteresowanych jest wiele osób, a wnioski trzeba zweryfikować. Biblioteka zapewnia, że kod prześle do dwóch dni roboczych.
Zapraszamy także na stronę FB Biblioteki https://www.facebook.com/BibliotekaMiejskawLodzi/

Drugą naszą propozycją jest otwarty dostęp do książek na stronie Wydawnictwa Uniwersytetu Łódzkiego: https://wydawnictwo.uni.lodz.pl/ksiazki-w-otwartym-dostepie/. Tutaj znajdziemy publikacje specjalistyczne i branżowe. A jeśli studiowaliście na Uniwersytecie Łódzkim, na pewno natkniecie się na nazwiska autorów – waszych profesorów, doktorów sprzed lat. 

To teraz kubek dobrej herbaty i czytamy :-) 

Kategoria

Literatura