Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =

Euzebio z Piotrowiczem — koncert online

Robert Piotrowicz to kompozytor i improwizator, artysta dźwiękowy, autor słuchowisk, współzałożyciel Musica Genera Festival oraz wytwórni Musica Genera. Album „Euzebio” pojawił się na początku tego roku nakładem wydawnictwa Bôłt Records, które współpracuje z Muzeum Sztuki w Łodzi.
W sobotni wieczór, 04.04.2020 o godzinie 21:00 odbędzie się koncert twórczości elektroakustycznej, online na profilu Facebook’owym Muzeum Sztuki. Będzie to koncert prezentujący najnowszy album Roberta Piotrowicza „Euzebio”, a zarazem podkreślający zaangażowanie Muzeum Sztuki w proces popularyzowania twórczość elektroakustyczną.
Ponadto będzie to inauguracja nowego przedsięwzięcia – książki „Patkowski. Ambasador muzyki z Marsa”, opowiadającej o losach ojca chrzestnego polskiej muzyki elektronicznej, Józefa Patkowskiego. Książka autorstwa Agnieszki Pindery przedstawia losy założyciela oraz kierownika Studia Eksperymentalnego Polskiego Radia. Jest to druga pozycja odnosząca się do Studia Eksperymentalnego Polskiego Radia.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zaobserwowania wydarzenia, tam znajduje się więcej szczegółów, oraz na stronę Roberta Piotrowicza.
https://www.facebook.com/events/167414007659700/
https://robertpiotrowicz.bandcamp.com


Serdecznie zapraszamy!

Adres

ul. Więckowskiego 36, 90-734 Łódź

Kontakt

email: muzeum@msl.org.pl
tel.: (00 48 42) 633 97 90