Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 3 =

Filharmonia Futura z wizytą w Łódzkiem

Foto: http://www.filharmoniafutura.pl/

Pierwsza w Polsce multimedialna filharmonia jesienią zawita do Piotrkowa, Bełchatowa i Łodzi! W programie: najbardziej rozpoznawalne operetkowe i musicalowe szlagiery w nowoczesnych aranżacjach i multimedialnej oprawie, pełen humory spektakl dla dzieci i widowisko z muzyką takich zespołów jak: Metallica, AC/DC, Nirvana, Nightwish, Aerosmith, Guns’N Roses i in. w symfonicznych opracowaniach.

UPIÓR W OPERETCE, najbardziej rozpoznawalne operetkowe i musicalowe szlagiery w nowoczesnych aranżacjach i multimedialnej oprawie https://www.youtube.com/watch? v=HhfN62Wu6Yo

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI - 22 października 2018 godz. 18:30 (MOK w Piotrkowie Tryb)
BEŁCHATÓW- 15 listopada 2018 godz. 19:00 (MCK Giganty Mocy)

RUDA ŚL.- 16 listopada 2018 godz. 18:00 (Dom Kultury Bielszowice)
RZESZÓW- 10 marca 2019 godz. 13:00 (Filharmonia Podkarpacka)
DĘBICA- 14 marca 2019 godz. 19:00 (MOK w Dębicy)

Multimedialne widowisko muzyczne „ Upiór w Operetce” to wspaniała zabawa dla widzów od 6 do 106 lat! Operetka podobnie jak opera ma swojego upiora, postać pełną tajemnic których rąbek uchyli podczas pełnego humoru spektaklu. Jego historia stanie się pretekstem do zaprezentowania najpiękniejszych fragmentów z operetek Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Hrabina Marica, Baron Cygański i.in. w interpretacjach solistów polskiej sceny operetkowej: Sylwii Lorens oraz Jakuba Oczkowskiego z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii Futura. Widowisko to również solistyczne popisy znakomitego skrzypka Kamila Skickiego. W rolę upiora wciela się Artur Dziurman. Jak zawsze w widowiskach FF wykorzystane zostaną nowoczesne technologie, w tym barwne wizualizacje, współczesne aranżacje i zaskakujące rozwiązania sceniczne.

ALICJA W KRAINIE MUZYCZNEJ MAGII, pełen humoru spektakl dla dzieci, w rolach ekranowych Małgorzata Ostrowska i (Zbyszek Wodecki) https://www.youtube.com/watch?v=mK1tSxWeGvk

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI - 22 października 2018 godz. 11:30 (MOK w Piotrkowie Tryb)
BEŁCHATÓW- 15 listopada 2018 godz. 11:30 (MCK Giganty Mocy)

RUDA ŚL.- 16 listopada 2018 godz. 11:30 (Dom Kultury Bielszowice)
CZĘSTOCHOWA- 19 grudnia 2018 godz. 11:00 (Filharmonia Częstochowska)
KATOWICE- 1 lutego 2019 godz. 11:30 (MCK)
POZNAŃ- 11 lutego 2019 godz. 11:30 (aula UAM)
KRAKÓW- 22 lutego 2019 godz. 11:00 (Kijów.Centrum)
TORUŃ- 7 marca 2019 godz. 11:30 (Jordanki)
ŁÓDŹ- 11 marca 2019 godz. 11:30 (Teatr Wielki)
DĘBICA- 14 marca 2019 godz. 11:00 (MOK w Dębicy)

Multimedialny spektakl muzyczny dla dzieci (5-12 lat) „Alicja w krainie muzycznej magii” to muzyka, magia, intryga, dynamiczna akcja i dobry humor. Akcja spektaklu rozgrywa się na scenie i równolegle na kinowym ekranie. Jest to w połowie film, a w połowie tradycyjna sztuka teatralna. Publiczność poznaje niezwykle barwnych bohaterów. Na ekranie pojawią się m.in.: Skrzypek na dachu (Zbigniew Wodecki) i dobra wróżka Polihymnia (Małgorzata Ostrowska), na scenie zawita Królik Raper, Kapelusznik Jazzman, księżna Atonalia, komputerowy Wirus, pełen złych zamiarów intrygant Tryton oraz tytułowa Alicja. Widowisko przepełnione jest muzyką i humorem. Spektakl ma także walor edukacyjny. Podróżując po Królestwie Muzycznej Magii główna bohaterka poznaje style i gatunki muzyczne.

SYMPHONICA, widowisko z muzyką takich zespołów jak: Metallica, AC/DC, Nirvana, Nightwish, Aerosmith, Guns’N Roses i in. w symfonicznych opracowaniach: https://www.youtube.com/watch?v=plLyt1DIYD4

CZĘSTOCHOWA- 19 grudnia 2018 godz. 19:00 (Filharmonia Częstochowska)
POZNAŃ- 11 lutego 2019 godz. 19:00 (aula UAM)
TORUŃ- 7 marca 2019 godz. 19:00 (Jordanki)
RZESZÓW- 10 marca 2019 godz. 18:00 (Filharmonia Podkarpacka)
ŁÓDŹ- 11 marca 2019 godz. 19:30 (Teatr Wielki)

Multimedialne widowisko z muzyką zespołów: Metallica, Nirvana, Pearl Jam, Deep Purple, AC/ DC, Guns N' Roses, Soundgarden, Nightwish, Iron Maiden. Koncert, w którym potęga elektrycznych gitar oraz mocnych, rockowych wokali współgra z subtelnym i pełnym klasy śpiewem operowym, a całości dopełnia brzmienie klasycznych instrumentów smyczkowych. Muzyka, wizualizacje, taniec i światło tworzą wyjątkowy spektakl. W tej niezwykłej oprawie usłyszeć można ponadczasowe rockowe i metalowe ballady, ostre riffy klasyków gatunku oraz pełne niepokoju kompozycje nurtu grunge. Wystąpią: Damian Ukeje, Ernest Staniaszek/Grzegorz Kupczyk (ex Turbo), Monika Pilarczyk, Sylwia Lorens, Agata Glenc (taniec), orkiestra i band Filharmonii Futura pod dyr. Mikołaja Blajdy.

Więcej wydarzeń na stronie: www.filharmoniafutura.pl


Bilety dostępne na: www.filharmoniafutura.pl, ebilet, empik i w kasach obiektów, specjalna oferta dla Szkół i grup zorganizowanych.

Rezerwacje grupowe, kontakt: +48 533 955 593, filharmonia@filharmoniafutura.pl


Filharmonia Futura jest pierwszą w Polsce filharmonią specjalizującą się w produkcji widowisk multimedialnych. Ideą działalności FF jest tworzenie autorskich projektów muzycznych, których istotną częścią są starannie przygotowane wizualizacje, scenografia, kostiumy, choreografia i oprawa świetlna. Nowatorskie i niekonwencjonalne rozwiązania sceniczne są znakiem rozpoznawczym FF.

Filharmonia została założona w 2015 roku przez Mikołaja Blajdę - dyrygenta, producenta muzycznego i kompozytora, absolwenta Akademii Muzycznej w Krakowie, odpowiedzialnego za stronę artystyczną projektów FF oraz Sylwię Lorens - absolwentkę Wyższej Szkoły Zarządzania / The Polish Open University z tytulem MBA i Krakowskiej Szkoły Wokalno-Aktorskiej, odpowiadającą za organizację i produkcję projektów filharmonii.

Więcej informacji na stronie: http://www.filharmoniafutura.pl/