Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 2 =

Filmteractive Festival

W dniach 23-27 listopada 2020 roku obędzie się 10. edycja festiwalu komunikacji interaktywnej Filmteractive. W tym roku wydarzenie w całości odbędzie się online. Tematem przewodnim spotkania jest pytanie “Jak sektory kreatywne mają funkcjonować w nowej rzeczywistości?”.
5-dniowy program online poruszy takie kwestie jak pozyskiwanie funduszy dla przemysłów kreatywnych czy nowe trendy w reklamie, przemyśle muzycznym i filmowym. Zaproszeni eksperci opowiedzą w jaki sposób platformy i nowe technologie otwierają drogę współpracy dla artystów oraz gdzie sztuka, nauka, kultura oraz technologia spotykają się ze sobą. Podczas festiwalu będzie można posłuchać rozmowy twórców i poznać projekty, które przyciągają uwagę publiczności z całego świata.

Filmteractive Festival jest interdyscyplinarnym, międzynarodowym wydarzeniem z pogranicza kultury i biznesu. Jego celem jest stymulowanie współpracy między różnymi środowiskami i branżami. To tutaj twórcy innowacyjnych projektów mogą zaprezentować swoje prace. To tutaj przedsiębiorcy mogą zobaczyć połączenie najnowszych technologii ze sztuką.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Program spotkania dostępny jest na stronie: https://filmteractive.eu/

Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Media Klaster. Creative Europe Desk Polska jest współorganizatorem wydarzenia.