Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 8 =

Fotofestiwal Open Call 2020

Już teraz możecie zobaczyć szerszą prezentację prac szóstki artystów wybranych przez międzynarodowe jury do prezentacji podczas tegorocznej edycji Fotofestiwalu! 
W wyniku otwartego naboru Fotofestiwal Open Call 2020, z ponad 700 zgłoszeń, międzynarodowe jury wyłoniło sześć projektów, które zostaną zaprezentowane na tegorocznym Fotofestiwalu - Międzynarodowym Festiwalu Fotografii w Łodzi. Sekcja Open Call (dawne Grand Prix Fotofestiwal) to część festiwalu, która nie zakłada ograniczeń tematycznych, wiekowych czy terytorialnych. Prezentowane są najciekawsze i najbardziej aktualne zjawiska we współczesnej fotografii.

Frederic Jameson powiedział kiedyś, że łatwiej jest wyobrazić sobie koniec świata niż koniec kapitalizmu. Do tej tezy odnosi się fotografka Kata Geibl. Marcel Rickli pokazuje, jak ludzkość próbuje wyprzedzić czas w myśleniu o odpadach radioaktywnych. Máté Bartha przybliża wakacyjne, młodzieżowe obozy wojskowe w niedookreślonej Europie Wschodniej, zaś Shelli Weiler wyrastające w Nowym Jorku i Los Angeles dziwaczne lokalizacje stworzone z myślą o robieniu jak najlepszych selfie.

Wybrane prace szóstki artystów, które będzie można oglądać w pofabrycznej przestrzeni OFF Piotrkowska między 10 a 28 czerwca 2020 podczas Fotofestiwalu, już teraz możecie zobaczyć na stronie: http://fotofestiwal.com/2020/wystawy/open-call-2020/


#FotofestiwalOpenCall2020  • 10-06-2020 - 28-06-2020

Kategoria

Sztuka