Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 8 =

Grażyna Łobaszewska z zespołem Ajagore

26 lutego 2018 na scenie Łódzkiego Domu Kultury wystąpi Grażyna Łobaszewska z zespołem Ajagore. Wokalistkę usłyszymy w programie, na który złożą się utwory z jej najnowszej, nagranej w 2017 płyty „Sklejam się” oraz jej znane przeboje.
Całość utrzymana jest w stylistyce dynamicznego rocka z elementami bluesa i reggae. Bardzo dobre, często pełne humoru i zaskakujących gier słownych teksty, doskonała muzyka z wpadającymi w ucho refrenami, piękny kontralt wokalistki i poruszające interpretacje, to tylko niektóre z wielu walorów tego udanego projektu.

Można się spodziewać, że podczas koncertu artystka wykona również swoje starsze hity, takie jak „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy”, „Za szybą” oraz song Czesława Niemena „Jednego serca”.


Grażyna Łobaszewska - wokalistka, kompozytorka, liderka. Zadebiutowała w 1971; koncertowała i nagrywała z grupami S-26, Ergo Band, Crash (występy na Jazz Jamboree), Cancer. Współpracowała z orkiestrami Aleksandra Maliszewskiego i Zbigniewa Górnego oraz z muzykami jazzowymi,  m.in. Januszem Skowronem, Krzysztofem Ścierańskim, Jarosławem Śmietaną.

Od 2009 związana z grupą Ajagore, z którą nagrała kilka albumów, m.in. „Dziwny jest…” z utworami Czesława Niemena. Wykonuje różnorodny repertuar, porusza się w szerokim spektrum stylistycznym – od piosenki estradowej i poezji śpiewanej, po muzykę pop, rock, bluesa i jazz. Bywa nazywana polską Arethą Franklin.

Singiel promujący „Sklejam się” - https://www.youtube.com/watch?v=t-Rj8dmu2hI
Singiel promujący „Szpilki” - https://www.youtube.com/watch?v=PFqTMj4rMvg 
„Jednego serca” z repertuaru Cz. Niemena LIVE - https://www.youtube.com/watch?v=PWh_sb3N0Sg
„Kurkuma” z płyty „Sklejam się LIVE” - https://www.youtube.com/watch?v=EDi_E5JtvtE