Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 3 =

Kobiety w literaturze - konkurs o bukiet róż

Zbliża się najbardziej kobiece święto i z tej okazji Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu zaprasza pełnoletnich mieszkańców powiatu sieradzkiego do udziału w konkursie! Zadaniem uczestników będzie rozwiązanie quizu w formule on-line „Kobiety w literaturze”. Do wygrania bukiet z 50 róż!
Poeci i pisarze od setek lat wnikliwie przypatrują się kobietom, ich rolom społecznym, bogatej sferze intelektualnej i emocjonalnej, poświęcając im niezliczone tomy i tomiki, opowiadań, wierszy czy powieści. Znacie te najpopularniejsze kobiece bohaterki literatury? Już niedługo będziecie mogli sprawdzić swoją wiedzę! Zadaniem uczestników konkursu jest rozwiązanie quizu w formule on-line „Kobiety w literaturze”, składającego się z 10 pytań (test wyboru).

5 marca 2021 r. od godz. 15:00 na stronie internetowej Powiatowej Biblioteki Publicznej w Sieradzu i na profilu biblioteki na Facebooku zostanie umieszczony link do quizu, który będzie aktywny do godz. 20:00 lub do momentu zalogowania się 100 uczestnika. Jako LOGIN należy wpisać numer telefonu.

Uczestnik, który zdobył największą liczbę punktów w najkrótszym czasie, wygrywa nagrodę – bukiet z 50 róż, który zostanie dostarczony 8 marca 2021 r. na wskazany przez zwycięzcę adres na terenie powiatu sieradzkiego.

6 marca 2021 r. o godz. 11:00 przedstawiciel biblioteki zadzwoni do zwycięzcy na nr telefonu, będący LOGINEM do quizu, w celu omówienia warunków odbioru nagrody. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą do godz. 12:00 przedstawiciel biblioteki zadzwoni do kolejnej osoby z listy, itd.

Celem konkursu jest popularyzacja polskiej literatury, zapoznanie uczestników z sylwetkami kobiecych postaci w literaturze, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni oraz integracja społeczności z biblioteką.

Szczegóły w regulaminie, który znajduje się w załączeniu poniżej lub na stronie internetowej Biblioteki.


Do pobrania