Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =

ODWOŁANY Koncert Andrzeja Kołakowskiego

Łódzki Dom Kultury 28 lutego zaprasza na koncert Andrzeja Kołakowskiego organizowany z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Koncert otwarty dla publiczności (limit 50 bezpłatnych zaproszeń do odebrania w recepcji Łódzkiego Domu Kultury).
Koncert będzie również transmitowany na żywo na Profilu Facebook ŁDK.

Andrzej Kołakowski to polski pieśniarz, poeta, pedagog, publicysta, nauczyciel akademicki i działacz opozycyjny w okresie PRL. Artysta od wielu lat koncertuje w Polsce i za granicą, wykonując piosenki o tematyce historyczno-religijno-społeczno-politycznej, przy akompaniamencie gitary.

Piosenki, których autorem jest Andrzej Kołakowski, dotykają tematyki polskiej martyrologii na przestrzeni ostatnich stuleci. Głęboka treść pieśni skłania odbiorców do refleksji na temat trudnych polskich losów. W trakcie koncertu wysłuchamy ciekawych komentarzy historycznych autora piosenek.

Inspiracją dla twórczości Andrzeja Kołakowskiego są rzeczy, które nie przemijają i są zawsze obecne w życiu człowieka, a więc wiara, nadzieja i miłość. Wszystkie one znajdują odbicie w historii, stąd też ballady historyczne służą nie tylko upamiętnieniu osób i wydarzeń, ale ukazaniu znaczenia tych wielkich wartości w życiu ludzkim.

Koncert z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych
28.02.2021 r. godz. 18.00