Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 8 =

Koncert Kolędowo - Noworoczny

Już za kilka dni w Teatrze Miejskim w Sieradzu wystąpią laureaci konkursów regionalnych i ogólnopolskich z Państwowej Szkoły  Muzycznej I Stopnia w Sieradzu. Prezentacje najzdolniejszych uczniów będą przeplatane najpiękniejszymi kolędami w wykonaniu zespołów – chóru, orkiestry i wielu innych.
W środę 17 stycznia o godzinie 17:00 wystąpią laureaci konkursów regionalnych i ogólnopolskich, które odbyły się w pierwszym półroczu obecnego roku szkolnego. Uczniowie Państwowej Szkoły  Muzycznej I Stopnia w Sieradzu dziewięciokrotnie sięgnęli po najwyższe laury.

Prezentacje najzdolniejszych uczniów będą przeplatane najpiękniejszymi kolędami w wykonaniu zespołów – chóru, orkiestry i wielu innych.

Ale to nie koniec muzycznych niespodzianek!

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji Uczniowie klas pierwszych Państwowej Szkoły  Muzycznej I Stopnia w Sieradzu przygotowali muzyczne laurki, które zaprezentują podczas dwóch koncertów w piątek, 19 stycznia. Pierwszy odbędzie się o godzinie 16:00, a drugi o 17:30. Dziadków, ale również rodziców, rodzeństwo i znajomych naszych najmłodszych uczniów zapraszamy na ich debiut sceniczny do Sali Koncertowej PSM I st. w Sieradzu.

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny!