Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 2 =

Konkurs recytatorski „Polscy poeci dla dorosłych i dla dzieci"

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie recytatorskim „Polscy poeci dla dorosłych i dla dzieci”. Zachęcamy młodych i nieco starszych miłośników literatury do podjęcia wyzwania i zaprezentowania zdolności interpretatorskich. Konkurs nie wymaga posiadania profesjonalnego sprzętu, ale na pewno gwarantuje doskonałą zabawę dla całej rodziny. 
Konkurs skierowany jest do dwuosobowych zespołów rodzinnych z terenu powiatu sieradzkiego, stworzonych przez dziecko w wieku 6-10 lat i dorosłego (jedno z rodziców lub dziadków).
 
Celem konkursu jest budzenie zainteresowania literaturą polską, propagowanie jej piękna poprzez łączenie pokoleń, rozwijanie kultury słowa i sztuki recytatorskiej, doskonalenie umiejętności mówienia i interpretowania tekstów poetyckich, budzenie wrażliwości na piękno języka polskiego.

FORMA KONKURSU, TERMIN I MIEJSCE: Uczestnicy (dziecko i osoba dorosła) nagrywają swoje recytacje za pomocą telefonu komórkowego w formie jednego filmiku bez cięć i montażu i bez użycia rekwizytów, następnie nagrania (do 20 MB) przesyłają drogą elektroniczną na adres : it@pbp.sieradz.pl lub dostarczają na pendrivie wpisując w tytule: KONKURS POLSCY POECI DLA DOROSŁYCH I DLA DZIECI do dnia 20.10.2020 r. (wtorek).

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 23.10.2020 roku (piątek) podczas Ogólnopolskiego Festiwalu „Noc Poezji i Muzyki” w siedzibie Powiatowej Biblioteki Publicznej w Sieradzu, ul. Żwirki i Wigury 4. 

Szczegółowe informacje w załączniku z regulaminem i oświadczeniami  (do pobrania poniżej) oraz na stronie: http://www.pbp.sieradz.pl

Do pobrania