Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =

Lato w Zagrodzie Tatarskiej trwa!

W ramach oferty kulturalnej „LATO W MUZEUM I ZAGRODZIE TATARSKIEJ” 22 lipca odbyła się kolejna niedziela wakacyjna w Zagrodzie Tatarskiej. Uczestnicy wydarzenia wzięli udział w rodzinnym rajdzie rowerowym, po którym czekał na nich odpoczynek przy dźwiękach muzyki oraz możliwość zobaczenia zabytkowych samochodów. Następna niedziela w zagrodzie już 5 sierpnia.
Miłośnicy wypraw rowerowych wyruszyli o godz. 12.00 z dziedzińca Muzeum Regionalnego w Radomsku. III rodzinny rajd rowerowy poprowadził Witold Fiączyk, który od 30 lat pasjonuje się turystyką rowerową. Od dzieciństwa rower był dla niego podstawowym środkiem lokomocji i tak pozostało do dzisiaj. Każdą wyprawę poprzedza dokładne wytyczenie trasy oraz dokumentacja fotograficzna. Punktem docelowym rajdu była Zagroda Tatarska, gdzie rowerzyści i wszyscy przybyli goście skosztowali grochówki przygotowanej przez Stowarzyszenie Centrum Pomocy „Panaceum”  w Radomsku.

Po zakończeniu rajdu, o godz. 16.00 wystąpiła Radomszczańska Kapela Podwórkowa, nie zabrakło także innych atrakcji - odwiedzający Zagrodę obejrzeli wystawę zabytkowych samochodów – Moto Weteran. Głównie były to małe i duże fiaty oraz syreny.

Niedziela w Zagrodzie Tatarskiej upłynęła pod znakiem śpiewu oraz tańca.

Organizator: Stowarzyszenie Centrum Pomocy „Panaceum” w Radomsku, Stowarzyszenie Klub Weterani Szos Radomsko, Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku    

Kolejna niedziela w zagrodzie już 5 sierpnia 2018 r.

Kategoria

Wiadomości