Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =

Nieznane zakątki ziemi łódzkiej w obiektywie – konkurs fotograficzny!

Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Piękne i nieznane zakątki Ziemi Łódzkiej w obiektywie jej mieszkańców”. Termin nadsyłania prac upływa 29 listopada.
Celem konkursu jest odkrywanie i uwiecznianie na zdjęciach pięknych, wyjątkowych, nieznanych większemu gronu dotąd miejsc województwa łódzkiego, spoza oficjalnych szlaków turystycznych. Miejsc, które dotąd nie zostały nieodnotowane w przewodnikach, a warte są poznania i wypromowania (np. gospodarstwa agroturystyczne, rezerwaty przyrody, zabytki architektury i przyrody, zapomniane leśne uroczyska i cmentarze, plantacje, fermy, stadniny, oryginalne zagrody wiejskie) — co podniesie atrakcyjność województwa łódzkiego wśród jego mieszkańców, ale także turystów z innych regionów Polski oraz z zagranicy. Liczymy na poszerzenie kręgu pasjonatów fotografii krajoznawczej a tym samym wiedzy na temat atrakcji turystycznych województwa łódzkiego – sfotografowane miejsca przestaną być anonimowe, być może uda się odkryć i uratować cenny zabytek przyrody lub architektury, lub go udokumentować?

Karta zgłoszeniowa do pobrania poniżej.
Regulamin konkursu i szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://www.ltf.com.pl/index.php/item/271-konkurs-fotograficzny

Do pobrania