Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 8 =

Pieśni naszych czasów: Łukasz Nowak i Marcin Snokowski

Pieśni naszych czasów to ponadczasowe pieśni największych bardów ostatniego stulecia: Bułata Okudżawy, Jaromira Nohavicy, Włodzimierza Wysockiego, Jurija Kukina i wielu innych. Usłyszymy również wirtuozerskie, akordeonowe aranżacje instrumentalnych kompozycji klasyków oraz elementy autorskiego programu piosenek Łukasza Nowaka.
Profesjonalizm muzyków w połączeniu z ich niezwykłymi osobowościami scenicznymi gwarantuje najwyższy poziom artystyczny każdego koncertu. Świadczą o tym dziesiątki występów zarówno na małych jak i wielkich prestiżowych scenach w całej Polsce.

Łukasz Nowak
Wokalista, gitarzysta, autor tekstów. Założyciel i lider zespołu Caryna. Aktywnie działa w nurcie piosenki studenckiej, laureat wielu ogólnopolskich festiwali piosenki. Autor i współautor projektów muzycznych: „Podróże z balladą”, „Słowiańska dusza”, „Pieśni naszych czasów”.

Marcin Snokowski
Ukończył z wyróżnieniem wydział instrumentalny Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie akordeonu. Jest laureatem wielu konkursów. Najważniejsze to II nagroda w „Citta di Castelfidardo” we Włoszech w kategorii zawodowej oraz I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Chełmie. Nagrywał muzykę do filmów m.in. „Edi” i „Mistrz” w reż. Piotra Trzaskalskiego. Nauczyciel w szkołach muzycznych.

Bilety w cenie 30 zł do kupienia TUTAJ
18.03.2021 godz. 19


Podczas wydarzenia obowiązuje reżim sanitarny: 50 % widowni, maseczki i zakaz spożywania posiłków.
ARTKOMBINAT SCENA MONOPOLIS
  • 18-03-2021 godz 19:00

Bilety

30 zł

Kategoria

Muzyka

Adres

Dr. Stefana Kopcińskiego 62A, 90-032 Łódź

Kontakt

+48737186020

http://www.artkombinat.pl/