Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 6 =

Przemysław Wechterowicz dla dzieci

Nadchodzi kolejne wydarzenie w ramach projektu łęczyckiej biblioteki pn. „Magiczne podróże po regałach”. Już 14 czerwca o godz. 9.40 odbędzie się spotkanie autorskie z Przemysławem Wechterowiczem, laureatem Nagrody Literackiej m.st. Warszawy za książkę „Proszę mnie przytulić”. Wydarzenie skierowane jest do 5 i 6-letnich przedszkolaków i ich nauczycieli.
Przemysław Wechterowicz - rodowity szczecinianin mieszkający w Warszawie. Zaczynał od poezji, a obecnie pochłonięty jest tworzeniem książek obrazkowych. Debiutował książką pt.: „Wielkie marzenia” wydaną w 2008 roku. Jego książki tłumaczone były na dziesięć języków. Za książkę „Proszę mnie przytulić” został uhonorowany Nagrodą Literacką m.st. Warszawy.
Wybrana twórczość autora:  „Wielkie Marzenia”, „Anastazy”, „Mrówka wychodzi za mąż”,  „Lukrecja”, „Każdy kot ma dwa końce” , „Alfabet”,  „W pogoni za życiem”, „Proszę mnie przytulić”, „Wilk, pies i owce”, „Co by było gdyby... T. 1”, „ Co by było gdyby... T. 2”, „Mały słownik wyrazów kocich i kociojęzycznych”, „Uśmiech dla Żabki”, „A właśnie, że dzień! A właśnie, że noc!”, „Jajko czy kura?”, „Królewna z wieży”, „Być jak Tygrys”, „Czy ktoś widział zajączka?”, „Gwiazdka z nieba”.

Spotkanie odbędzie się w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęczycy, przy ul. Marii Konopnickiej 11 A.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zainteresowani wychowawcy grup proszeni są o kontakt osobisty z Oddziałem dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Zachodniej 19 lub tel. 24 388 11 88 do 8 czerwca br.

Spotkanie autorskie odbędzie się w ramach projektu „ Magiczne podróże po regałach” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Partnerstwo Dla Książki 2018”.