Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =

Regionalna Akademia Kadr Kultury

Podczas gdy ŁDK jest jeszcze zamknięty dla osób z zewnątrz, nasza ekipa nieustannie pracuje nad zapewnieniem Wam możliwości uczestniczenia w kulturze zdalnie i podnoszenia kompetencji w ramach naszej Regionalnej Akademii Kadr Kultury z domu. Ale póki to nie nastąpi, zachęcamy do wirtualnego odwiedzenia blogów trenerów, z którymi współpracujemy już od kilku lat.
Pierwszym z nich jest blog „Widok na Widownię” (http://www.facebook.com/widoknawidownie/). Jego autorka, Joanna Tabaka, która niedawno przeprowadziła u nas szkolenie nt. seniorów w instytucjach kultury, dzieli się na nim swoimi przemyśleniami, wątpliwościami i dobrymi praktykami o tym, jak stawać się instytucją przyjazną widzowi.

Drugą wartą polecenia stroną jest blog Dominika Pokornowskiego (http://haipaa.com/blog/), na którym znajdziecie wiele ciekawych i inspirujących artykułów na temat komunikacji internetowej i PR-u w instytucjach kultury.

Warto również zapoznać się z webinariami (https://youtu.be/c_A4rEbukrU) o różnej tematyce, które zostały przygotowane przez  Narodowe Centrum Kultury.


Zachęcamy do lektury!