Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 9 =

Retroklimaty - koncert Karoliny Kurczewskiej

Fot. otrzymana od organizatora wydarzenia

Podczas koncertu "Retroklimaty", który odbędzie się 23 sierpnia o godz. 16.00 w Ogrodzie Biblioteki w Aleksandrowie Łódzkim, usłyszymy przeboje z lat 50-tych, 60-tych, 70-tych i 80-tych ubiegłego stulecia. Będą to kompozycje do znanych i mniej znanych tekstów Agnieszki Osieckiej, Magdy Czapińskiej, Bogdana Olewicza oraz utwory własne. Przygotowany repertuar wykona Karolina Kurczewska przy akompaniamencie Moniki Wieczorek.
Karolina Kurczewska – uczestniczka konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej”, laureatka zgierskiej Stachuriady, członek Towarzystwa Śpiewaczego „Lutnia” w Zgierzu

Monika Wieczorek – instrumentalistka, kompozytorka i pedagog muzyki

W związku z tym, że koncert organizujemy w czasie epidemii pamiętajmy o obowiązku zasłaniania ust i nosa maseczką lub zachowaniu 2-metrowej odległości miedzy sobą w trakcie uczestnictwa w imprezie.

Koncerty organizuje Partnerstwo na Rzecz Aleksandrowa Łódzkiego przy wsparciu finansowym i organizacyjnym Gminy Aleksandrów Łódzki , przy wsparciu Biblioteki Publicznej w Aleksandrowie Łódzkim oraz dofinansowaniu z Banku Spółdzielczego w Aleksandrowie.

Kategoria

Muzyka

Adres

Plac Kościuszki 12, 95-069 Aleksandrów Łódzki

Kontakt

tel. 42 276-40-18
biblioteka_aleksandrow@o2.pl , alebib@o2.pl
http://www.alebib.pl