Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =

Sieradzki Festiwal Muzykujących Rodzin

Rodzinne zespoły instrumentalne, wokalne i wokalno – instrumentalne będą mogły spróbować swoich sił w kolejnej edycji Sieradzkiego Festiwalu Muzykujących Rodzin! Zgłoszenia do udziału w wydarzeniu przyjmowane są do 7 maja br.
Towarzystwo Muzyczna FERMATA w Sieradzu zaprasza do udziału w kolejnej edycji Sieradzkiego Festiwalu Muzykujących Rodzin. Festiwal odbędzie się 16 maja 2018 r. o godzinie 18:00 w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sieradzu.

W Festiwalu mogą wziąć udział rodzinne zespoły instrumentalne, wokalne i wokalno – instrumentalne.

Czas trwania programu – do 10 minut – maksymalnie 2 utwory. Zespoły wykonują dowolny repertuar z wyłączeniem utworów o charakterze biesiadno – weselnym. Dopuszcza się wykonanie programu jedynie na instrumentach akustycznych. Obowiązuje zespołowe wykonanie programu.

Pełna treść regulaminu dostępna jest pod adresem:

http://psmsieradz.pl/nowosci.php?id_strony=1&id_grupy=2&id_dzialu=2&lang=pl

Zapraszamy wszystkich chętnych – tych którzy już brali w nim udział, jak również tych, którzy chcą spróbować swoich sił po raz pierwszy.

Ze strony internetowej można również pobrać formularz zgłoszeniowy, który należy dostarczyć drogą mailową lub tradycyjną do siedziby organizatora (Sieradz, ul. Jana Pawła II 48) do dnia 7 maja 2018 r.

Wszyscy uczestnicy otrzymają okolicznościowe dyplomy i drobne upominki.

Współorganizatorzy: Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sieradzu

Do pobrania

Regulamin SFMR 2018 (Pobrań: 84)