Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 8 =

Świąteczny Kiermasz Sztuki Ludowej i Rękodzieła

15 grudnia w Łódzkim Domu Kultury odbędzie się coroczny Świąteczny Kiermasz Sztuki Ludowej i Rękodzieła, który już na stałe wpisał się w przedświąteczny kalendarz łódzkich spotkań i imprez kulturalnych. Kiermaszowi towarzyszyć będą Warsztaty Tradycyjnych Ozdób Choinkowych, podczas których pod czujnym okiem twórców ludowych będzie można wykonać tradycyjne ozdoby choinkowe z bibuły, papieru i słomy oraz przygotować kartę świąteczną.
Podczas kiermaszu zaproszeni twórcy – z terenu województwa łódzkiego, reprezentujący sztukę i rękodzieło ludowe – oferują do sprzedaży niepowtarzalne prace: rzeźby, wyroby hafciarskie, obrazy, wycinanki i karty, kwiaty z bibuły, wyroby z wikliny i ceramiczne, świąteczne pierniki, ręcznie malowane bombki, tradycyjne drewniane zabawki i inne.

W sprzedaży będą również świąteczne karty pocztowe z motywami sztuki ludowej – doskonała alternatywa dla oferty komercyjnej.

Kiermaszowi towarzyszyć będą Warsztaty Tradycyjnych Ozdób Choinkowych, podczas których pod czujnym okiem twórców ludowych będzie można wykonać tradycyjne ozdoby choinkowe z bibuły, papieru i słomy oraz przygotować kartę świąteczną.

Wstęp na warsztaty kosztuje 5 zł za godzinę.

Organizator zapewnia materiały i opiekę merytoryczną.

Wydarzenie odbędzie się w godz. 10.00 – 17.00.

Miejsce: Sala Kolumnowa