Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 5 =

Światełko do nieba w Radomsku

14 stycznia po raz  26. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznej zbiórki będzie pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Radomszczański sztab, działający przy Miejskim Domu Kultury w Radomsku zarejestrował 224 wolontariuszy, którzy będą kwestować na ulicach miasta oraz powiatu. Tradycyjnie o godz. 20.00 nad Radomskiem rozbłyśnie „światełko do nieba”.
Akcja rozpocznie się już o godz. 10.30 porankiem teatralnym, podczas którego dzieci z Publicznego Przedszkola nr 5 w Radomsku zaprezentują spektakl „Szewczyk Dratewka, a Dziecięca Grupa Teatralna „Skandalek” z Miejskiego Domu Kultury w Radomsku etiudę „A to feler westchnął seler”. O godz. 11.00 w Parku Świętojańskim rozpocznie się bieg pod hasłem „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”.

W Miejskim Domu Kultury w Radomsku o godz. 16.00 rozpocznie się Koncert Finałowy z udziałem zespołów artystycznych MDK, laureatów Ogólnopolskiego Harcerskiego Festiwalu Artystycznego OPAL, Radomszczańskiej Kapeli Podwórkowej oraz zespołu HELOU.

W trakcie koncertu licytowane bedą gadżety WOŚP oraz przedmioty ofiarowane przez instytucje i indywidualnych darczyńców.

Imprezy towarzyszące: loteria fantowej, pokaz sprzętu strażackiego i medycznego, pokaz udzielania pierwszej pomocy oraz stoiska ze słodyczami.

Tradycyjnie o godz. 20.00 na nad Radomskiem rozbłyśnie „światełko do nieba”.