Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 5 =

„W 7 dni dookoła bajek” – spektakl dla dzieci

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zaprasza wszystkie dzieci na interaktywny spektakl z elementami języka angielskiego „W 7 dni dookoła bajek” w wykonaniu teatru TAK. 
Spektakl odbędzie się 9 lipca o godz. 11 w altanie w Parku Miejskim. Warto zabrać ze sobą matę albo koc piknikowy.
Udział w imprezie możliwy jest jedynie na podstawie darmowych wejściówek, które będą dostępne na nie mniej niż 5 dni przed terminem imprezy w kasie Kinoteatru Polonez, ul. Wita Stwosza 2/4.

Opis spektaklu:
Cześć! Nazywam się Smok Smokowski🐉. Stworzył mnie sam Jan Brzechwa i mieszkam w swoim wierszyku. Niestraszny ze mnie zwierzak, choć straszny niejadek. Pewnego dnia nie chciałem zjeść obiadku i moja rozgniewana smocza mama wysłała mnie za karę w podróż po świecie bajek. Wędrówka trwała 7 dni, a każdego dnia lądowałem w innej bajce Pana Brzechwy.
Trafiłem do Czerwonego Kapturka, który pomylił mnie z wilkiem. Tańcowałem z Igłą (tej od Nitki). Kaczka Dziwaczka nauczyła mnie zabawnego zaklęcia, dzięki któremu mogłem skakać z bajki do bajki. Niewiele brakowało, a ożeniłbym się z Biedronką, która czekała na Żuka. Kiedy chciałem się zdrzemnąć wołano na mnie Leń. Od tego wszystkiego dostałem Kataru. Narobiłem niemałego bałaganu, ale wiele też się nauczyłem. Jeśli nie chcecie zabłądzić w świecie bajek to mówię Wam – jedzcie obiadki! Ja właśnie siadam do moich ulubionych naleśników ze szpinakiem. 

Zapraszamy!