Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =

W krainie operetki

W ramach kolejnej muzycznej uczty w Aleksandrowie Łódzkim wystąpią dwie wybitne śpiewaczki operowe: Katarzyna Zając-Caban i Anna Werecka. Artystki zabiorą słuchaczy do krainy opery i operetki. Na scenie towarzyszyć im będzie zespół, Jedyne Takie Trio. Koncert odbędzie się 12 sierpnia o godz. 16.00 w Parku Miejskim.
Podczas koncertu "W krainie operetki" usłyszymy największe i najbardziej znane i lubiane arie ze znakomitych dzieł włoskich, hiszpańskich i węgierskich kompozytorów. Będzie dużo humoru, lekkości, dobrej rozrywki.

Artystkom towarzyszyć będzie Jedyne Takie Trio w składzie: Katarzyna Moryś-Pałuba - fortepian, Robert Stefański- klarnet, Kacper Pałuba - skrzypce. Jedyne Takie Trio to zespół kameralny, który powstał w 2011 roku z inicjatywy Katarzyny Moryś-Pałuby. Grają w nim profesjonalni muzycy z wyższym wykształceniem, nauczyciele akademiccy, filharmonicy. Prezentują muzykę klasyczną i rozrywkową. Promują tradycyjne melodie ludności żydowskiej.

W razie deszczu koncert odbędzie się w kościele "Archaniołów", Aleksandrów Łódzki, ul. Wojska Polskiego 3.

Koncert organizuje Partnerstwo na Rzecz Aleksandrowa Łódzkiego przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Łódzkiego.