Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =

Wystawa prac Daniela Cybuli

Biuro Wystaw Artystycznych w Skierniewicach zaprasza na wernisaż wystawy DANIEL CYBULA | MALARSTWO | DOM USHERÓW. Wydarzenie odbędzie się 1 marca o godz. 19.00. Prace skierniewickiego artysty będzie można podziwiać do 17 marca br. Wstęp wolny.
Daniel Cybula - ur. w 1978 r. w Skierniewicach. W latach 1998-2003 studiował na Wydziale Grafiki i Malarstwa w Akademii Sztuk Pięknych im.  Władysława Strzemińskiego w Łodzi. W 2004 r. zrealizował dyplom z malarstwa pod kierunkiem prof. Mariana Kępińskiego i w pracowni technik wklęsłodrukowych pod kierunkiem prof. Krzysztofa Wawrzyniaka. Członek Polskiego Związku Artystów Plastyków.
W latach 2005-2007 współpracował z Produkcją Filmową Se-Ma-For przy realizacji „Świtezi” Kamila Polaka oraz nagrodzonego Oscarem „Piotrusia i wilka” Suzie Templeton. Jest autorem kilkunastu wystaw indywidualnych w Polsce oraz licznych prezentacji zbiorowych w kraju i za granicą. Dwukrotnie wyróżniony podczas Biennale Obrazu QUADRO-ART w Łodzi.
Od 2009 r. pracuje na stanowisku asystenta w pracowni malarstwa na macierzystej uczelni. W 2018 r. obronił tytuł doktora sztuki.