Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 8 =

Wystwa ilustracji autorstwa Marty Zawieji

W lutym w galerii Miejskiego Ośrodka Kultury w Głownie prezentowana będzie wystawa ilustracji autorstwa Marta Zawieji. Spotkanie z łódzką artystką odbędzie się 11 lutego o godzinie 17.00 podczas "Wieczoru z Kabaretem 4 Fala".
Marta Zawieja - absolwentką ASP w Łodzi i Poznaniu.Ma w swoim dorobku m. in. wykonanie ilustracji do książek znanego poety i satyryka Andrzeja Poniedzielskiego. W 2005 r. otrzymała nagrodę za malarstwo przyznaną przez Galerię Art NEW w XXII konkursie im. Wł. Strzemińskiego.W 2014 roku otrzymała Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Łodzi za projekt autorskiej książki. Zajmuje się malarstwem, ilustracją oraz grafiką projektową.


Kabaret Czwarta Fala - kielecka formacja młodego pokolenia, której twórczość opiera się na odnajdywaniu odrealnionych aspektów pozornie normalnych sytuacji. Kabaret ma na koncie 3 autorskie programy, każdy doskonale przyjmowany przez publiczność.
Grupa powstała we wrześniu 2009 roku w Kielcach i może pochwalić się aż 50 nagrodami na ogólnopolskich festiwalach kabaretowych, z czego większość stanowią nagrody publiczności.

W jego skład wchodzą:
Mateusz Lewkowicz
Damian Lebieda
Bartek Cedro (akustyk)
(źródło: Polski Serwis Kabaretowy http://www.kabarety.com.pl)