Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 4 =

X Noc Poezji i Muzyki – Ogólnopolski Festiwal Poetycki

Zapraszamy do udziału w X Festiwalu „Noc Poezji i Muzyki”, który odbędzie się 23 października 2020 r. w PBP w Sieradzu przy ul. Żwirki i Wigury 4. Do 18 października można przesyłać nagrany telefonem komórkowym film, na którym autorzy samodzielnie czytają jeden własny wiersz. 
Poniżej do pobrania regulamin Turnieju Jednego Wiersza.
Szczegółowy program wydarzenia tu: https://pbp.sieradz.pl/x-noc-poezji-i-muzyki-ogolnopolski-festiwal-poetycki,n2589.html

Organizatorami X Ogólnopolskiego Festiwalu „NOC POEZJI I MUZYKI” są: Stowarzyszenie Kreatywny Sieradz, Sieradzka Grupa Poetycka DESANT, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu. Festiwal dofinansowany przez Urząd Miasta Sieradza w ramach realizacji zadania publicznego nr 3 – Wzbogacanie życia kulturalnego Sieradza poprzez imprezy o charakterze środowiskowym, lokalnym i ponadlokalnym.  

Wstęp na wydarzenie za zaproszeniami – zgłoszenia udziału należy wysyłać e-mailem na adres kreatywnysieradz@gmail.com, telefonicznie 43 827 16 41 lub osobiście w PBP ul. Żwirki i Wigury 4 w Sieradzu do 20 października 2020 r.


Impreza odbędzie się zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

Do pobrania