Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 8 =

Zaspiewajmy.pl – konkurs NCK

W ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego sfinansowano konkurs wokalny, w którym do wygrania są nagrody pieniężne, warsztaty wokalne oraz profesjonalne nagranie utworu w studiu.
Zadaniem konkursowym jest solowe wykonanie jednej wybranej przez siebie piosenki ze Śpiewnika Narodowego Centrum Kultury dostępnego na stronie http://zaspiewajmy.pl. Tam również oprócz tekstów i nut znajdują się gotowe akompaniamenty, które należy wykorzystać podczas tworzenia konkursowego nagrania.
Wybór utworów jest ogromny – „Rozkwitały pąki białych róż”, „Sanitariuszka Małgorzatka”, „Mury” Kaczmarskiego, „Dokąd nas zaprowadzisz Panie” Gintrowskiego, „Trójkąty i kwadraty” Podsiadło czy „Weź nie pytaj Domagały”. Nie ulega wątpliwości, że ze względu na różnorodność każdy znajdzie utwór dla siebie.

Nagrane wykonanie w formacie mp4 do 19 czerwca br. można przesyłać na adres spiewnik@nck.pl.

Na laureatów czekają nagrody:
I miejsce
- nagroda pieniężna w wysokości 1 500 zł, 
- zapewnienie i pokrycie kosztów udziału w klasie wokalnej warsztatów muzycznych w Chodzieży w terminie od 20 lipca 2020 r. do 1 sierpnia 2020 r.
- nagranie piosenki w profesjonalnym studiu z udziałem pianisty – wykonawcy akompaniamentu do wybranej piosenki,
II miejsce
- nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł,
III miejsce
- nagroda pieniężna w wysokości 500 zł.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Poniżej do pobrania regulamin konkursu, spis dostępnych utworów oraz zgoda na rozpowszechnianie wizerunku (ponieważ najlepsze wykonania zostaną także opublikowane na stronie śpiewnika).
  • 24-04-2020 - 19-06-2020

Kategoria

Muzyka