Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 5 =

Zgłoś pomysł na działania edukacyjne!

Narodowe Centrum Kultury ogłosiło wielkie pomysłobranie! W prowadzonych przez Ciebie działaniach edukacyjnych ważną rolę odgrywają wątki patriotyczne? Masz swój patent na to, jak interesująco opowiadać o nowoczesnym patriotyzmie oraz wspólnym dbaniu o kulturę i tożsamość? Podziel się swoimi pomysłami! Autorzy najciekawszych otrzymają nagrody finansowe i rzeczowe!
Podziel się swoim scenariuszem działań edukacyjnych!
 

Najciekawsze i najbardziej innowacyjne scenariusze zostaną zaprezentowane w publikacji #BarwyWspólne – Inspiracje, stanowiącej bazę innowacyjnych pomysłów na zajęcia edukacyjne.
 

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe. Autorzy najwyżej ocenionych przez Jury scenariuszy zostaną zaproszeni do udziału w weekendowym zlocie, zaplanowanym na przyszły rok.
 

Do udziału w Pomysłobraniu NCK zaprasza osoby zajmujące się zawodowo lub z pasji edukacją na rzecz pielęgnowania wartości patriotycznych (edukatorów, animatorów, nauczycieli, liderów grup, freelancerów) oraz osoby działające społecznie na rzecz świadomego budowania postawy dbałości o wspólne dobro, kulturę i tożsamość, zainteresowane rozwojem w dziedzinie edukacji patriotycznej, w tym szczególnie studentów, harcerzy i młodzież ze szkół ponadpodstawowych.
 
Akcja Pomysłobranie na celu stworzenie płaszczyzny wymiany doświadczeń oraz dialogu wokół patriotyzmu i postaw patriotycznych, rozumianych jako szacunek do symboli narodowych, zaangażowanie i aktywność oraz codzienne, drobne gesty. W myśl tego, że łączą nas #BarwyWspólne, chcemy zainspirować do wymiany dobrych praktyk wszystkich, dla których temat patriotyzmu i postaw obywatelskich jest ważny, oraz zachęcić do podjęcia wyzwania zarówno doświadczonych edukatorów i animatorów, jak również wszystkich młodych, zainteresowanych poszerzaniem kompetencji w zakresie edukacji patriotycznej i działalności prospołecznej.
 
Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 25 listopada br.
 
Szczegóły, w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy, znajdują się na stronie Narodowego Centrum Kultury 👉 KLIK