Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 7 =
07-10-2018 godz 18:30 - 21-10-2018 godz 18:30

3. Ogólnopolski Festiwal Muzyki Kameralnej "Dialogi"

Źródło: http://dalbergiaduo.com/

W niedzielę 7 października o godzinie 18.30 w Kościele św. Józefa w Ozorkowie odbędzie się koncert inaugurujący 3. Ogólnopolski Festiwal Muzyki Kameralnej „Dialogi” w wykonaniu zespołu Dalbergia Duo, który jest jedynym polskim żeńskim duetem perkusyjnym (marimbowym).
Podczas koncertu usłyszymy utwory znanych i popularnych kompozytorów jak np. Bacha oraz mniej znanych jak Błażewicza czy Ptaszyńskiego. A wszystko za sprawą dwóch artystek: Julianny Siedler – Smugi oraz Anny Rutkowskiej, grających na marimbach. Panie tworzą zespół Dalbergia Duo, który jest jedynym polskim żeńskim duetem perkusyjnym (marimbowym).

Duet założony w 2017 roku ma już na swoim koncie sukcesy o skali międzynarodowej – koncerty festiwalowe świetnie odbierane przez szeroką publiczność, a także uhonorowanie pierwszą nagrodą w kategorii kameralistyka na VI International Master Competition for Music Teachers oraz rekomendację Fundacji Muzyki Polskiej za wyróżniającą się interpretację polskich utworów.

Dalbergia Duo intensywnie współpracuje z polskimi kompozytorami młodego pokolenia przy wykonywaniu oraz tworzeniu nowych kompozycji.

Więcej o artystkach: http://dalbergiaduo.com/