Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =
24-05-2018 godz 19:00

Artur Barciś gościem Podwieczoru z...

Gościem kolejnego spotkania z cyklu „Podwieczorek z .....” w Radomsku będzie popularny aktor Artur Barciś, twórca niezapomnianych kreacji teatralnych, filmowych i telewizyjnych. Rozmowa z artystą odbędzie się 24 maja o godz. 19:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. Gospodarzem Podwieczorku jest łódzki dziennikarz Leszek Bonar.
Podczas spotkania Artur Barciś opowie anegdoty dotyczące życia zawodowego i prywatnego oraz przybliży publiczności swoją pracę artystyczną. Wywiad przeplatany będzie występami artysty na scenie.

Bilety: 20 zł - przedsprzedaż, 25 zł w dniu imprezy.

Artur Barciś - absolwent Wydziału Aktorskiego łódzkiej PWSFTviT, którą ukończył w 1979 r. Przed kamerami zadebiutował w roku 1978 niewielką rólką w obrazie pt. „Do krwi ostatniej”. Największą popularność zyskał w latach 80., wtedy też zagrał swoje najważniejsze role. Barciś jest aktorem warszawskich teatrów. W latach 1979 - 1981 występował w teatrze Na Targówku, w latach 1982 - 1984 na deskach Teatru Narodowego, a od 1984 r. jest związany z Teatrem Ateneum. Barciś to aktor wszechstronny. Tworzy doskonałe kreacje w dramatach, ale sprawdza się również w komediach, czego dowodem jest jego rola w popularnym serialu „Miodowe lata”.