Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 3 =
12-02-2020 - 01-03-2020

Festiwal Sztuki Restauracyjnej Fine Dining Week 2020

Już 12 lutego rozpocznie się w Łodzi Festiwal Sztuki Restauracyjnej Fine Dining Week, na którym będzie można zapoznać się z degustacyjnym menu  najwybitniejszych Szefów Kuchni.
Festiwal odbywa się w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu i Śląsku. Pięciodaniowe doświadczenie restauracyjne najwybitniejszych Szefów Kuchni w Polsce dwa razy w roku!

Fine Dining Week dedykowany jest najwyższemu poziomowi sztuki i kultury restauracyjnej. To wyjątkowa okazja na wielozmysłowe i wielodaniowe doświadczenie najwybitniejszych Restauracji w festiwalowej cenie 129 złotych. Dla każdego Gościa Szefowie Kuchni zaprojektowali i przygotowali pięciodaniową degustację tematyczną popisowych dań.

Podczas Festiwalu przekonać się można, że sztuka restauracyjna najwyższej próby to znacznie więcej niż kulinarne rzemiosło. Fine dining to bowiem przede wszystkim jakość gourmet, kulinarna sztuka kompozycji smaków oraz mistrzostwo w kreowaniu wielozmysłowego doświadczenia dla najbardziej wymagających smakoszy.

Festiwal jest wyjątkową okazją na poznanie w gronie najbliższych świata bezkompromisowej jakości, ekskluzywnego charakteru, eksperckiej tradycji i nowoczesnej odwagi w kreowaniu trendów. Restauracje uczestniczące w Festiwalu nagradzane są m.in. rekomendacjami Michelin, czy Gault & Millau. Podano do stołu!

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.FineDiningWeek.pl