Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 8 =
10-11-2018 godz 12:00

Karaoke po polsku w Porcie Łódź

Anna Jantar, Bajm, Kombi, Kasia Kowalska, a także Fasolki, czy Majka Jeżowska – utwory tych i wielu innych popularnych artystów usłyszeć będzie można w Porcie Łódź w nieco innej odsłonie – karaoke. 10 listopada od godz. 12.00 w Atrium śpiewać będziemy wszyscy do największych polskich przebojów starszych i młodszych pokoleń!
Wydarzenie poprowadzi znany i uwielbiany przez publiczność Krzysztof Ibisz. Muzyczny event uświetni 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości Polski. Zabawa skierowana jest do wszystkich bez względu na wiek, także do najmłodszych. Każdy z łatwością znajdzie piosenkę, którą chciałby zaśpiewać dla bliskich i zgromadzonej publiczności. Repertuar muzyczny będzie bardzo szeroki, a do spróbowania swoich sił na scenie i z podkładem muzycznym zachęci nas sam Krzysztof Ibisz!
Na uczestników karaoke czekają nagrody – karty podarunkowe do wykorzystania w sklepach Portu Łódź. Przez całą sobotę hostessy rozdawać będą Klientom także biało-czerwone kotyliony, symbolizujące stulecie odzyskania Niepodległości.
Najmłodszych ucieszą z pewnością białe i czerwone balony, natomiast dorośli uczestnicy eventu otrzymają w prezencie płyty z polską muzyką patriotyczną.

Port Łódź zaprasza do wspólnego świętowania rocznicy w radosnej muzycznej atmosferze 10 listopada w godzinach 12.00 – 18.00.

Wydarzenie jest bezpłatne.