Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 2 =
18-10-2019 godz 18:00

KOLOR CAFE. PRZEBOJE WŁOSKIE I FRANCUSKIE

Miejski Dom Kultury w Radomsku 18 października o godz. 18.00 zaprasza na koncert "Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie" Michała Bajora z zespołem. To zróżnicowany recital: od przejmującej Je sui malade Dalidy, przez kolorowe Couleur café Gainsbourga, Quando, quando, aż po Hymn miłości Edith Piaf. Usłyszymy piosenki w pięknych, często nowych przekładach Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi włosko-francuskimi tekstami.
Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany słuchał ich wspaniałych piosenek. Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo i piosenki Aznavoura, czy Piaf, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady, od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie. Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczno włosko-francuskie fascynacje i z kilkuset piosenek wybrał 19, które w większości pierwszy raz nagrał na płycie. Jeszcze raz, na prośbę swoich fanów zarejestrował składankę “Edith” i francuską “May way”, a od siebie w prezencie dorzucił bonus w postaci “Walca na tysiąc pas” J. Brela, w wykonaniu z 1986 roku, dzięki któremu stał się bardzo rozpoznawalny i popularny. Pozostałe 16 piosenek nagrał pierwszy raz.

To bardzo zróżnicowany repertuar od przejmującej “Je sui malade” Dalidy, przez kolorowe “Couleur cafe” Gainsburga , czy “Quando, quando”, aż po “Hymn miłości“ Edith Piaf. Usłyszymy piosenki w pięknych, często nowych przekładach Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi włosko-francuskimi tekstami. 

Koncert Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie – Michał Bajor z zespołem odbędzie się 18 października 2019 r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku.

Ceny biletów:

Przedsprzedaż do 17 października 2019: w rzędach I, II, III, V, VI – 90,- zł w rzędach od VII do XII – 80,- zł w rzędach XIII, XIV oraz balkon od rzędu XVI do XIX – 70,- zł

Sprzedaż w dniu koncertu – 18 października 2019 r: w rzędach I, II, III, V, VI – 100,- zł w rzędach od VII do XII – 90,- zł w rzędach XIII, XIV oraz balkon od rzędu XVI do XIX – 80,- zł