Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
12-05-2017 godz 10:00 - 05-07-2017 godz 16:00, 19-05-2017 godz 12:00

KULTURA PRZEWORSKA W OKRESIE WPŁYWÓW RZYMSKICH

Jak żyli Lugiowie i Wandalowie? Czy rzeczywiście byli „dzicy” i „niecywilizowani”? Co było magnesem przyciągającym osadników z kultury przeworskiej na teren regionu bełchatowskiego, co spowodowało ich migrację? Tego i nie tylko będzie można dowiedzieć się na wystawie archeologicznej Kultura plemion barbarzyńskich Polski środkowej w okresie wpływów rzymskich prezentowanej w Muzeum Regionalnym w Bełchatowie w okresie od 12 maja do 5 lipca br.
Jak żyli Lugiowie i Wandalowie? Czy rzeczywiście byli „dzicy” i „niecywilizowani”? Co było magnesem przyciągającym osadników z kultury przeworskiej na teren regionu bełchatowskiego, co spowodowało ich migrację? Tego i nie tylko będzie można dowiedzieć się na wystawie archeologicznej Kultura plemion barbarzyńskich Polski środkowej w okresie wpływów rzymskich prezentowanej w Muzeum Regionalnym w Bełchatowie w okresie od 12 maja do 5 lipca br. Na prezentowanej ekspozycji będzie można zobaczyć m.in. rekonstrukcje fragmentu budynku mieszkalnego, pieca wapienniczego i garncarskiego, grobu wojownika oraz ubioru. A podczas Nocy Muzeów (20 V) rekonstruktorzy, odtwarzający czasy zwane „okresem wpływów rzymskich”, opowiedzą zwiedzającym o życiu z pierwszych wieków naszej ery.

Nowa wystawa czasowa w Muzeum Regionalnym w Bełchatowie
„Kultura plemion barbarzyńskich Polski środkowej w okresie wpływów rzymskich”
Jak żyli Lugiowie i Wandalowie? Czy rzeczywiście byli „dzicy”
i „niecywilizowani”? Co było magnesem przyciągającym osadników z kultury przeworskiej na teren regionu bełchatowskiego, a co spowodowało ich migrację?

Do pobrania

Barbarzyńcy (Pobrań: 23)