Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
24-07-2020 godz 15:00 - 21-08-2020 godz 15:00

Muzyka w naszym ogrodzie: cykl koncertów-spotkań z artystami

„Tak jak w ogrodzie panuje różnorodność, tak my w projekcie postaraliśmy się, aby pokazać, że muzyka klasyczna też ma różne oblicza. Zapraszając artystów do tego projektu chcieliśmy wykorzystać jak największą ilość barw instrumentów. Będzie kwintet dęty, kwartet smyczkowy, soliści, śpiewacy oraz orkiestra kameralna” – pisze Fundacja Forum Artis im. Marka Tracza, która realizuje ten projekt.
Zapraszamy na koncerty online nagrywane w muzycznym ogrodzie. PREMIERA odcinków jest w każdy piątek o godz. 15:00 na stronie internetowej http://www.muzykawnaszymogrodzie.pl

„Muzyka w naszym ogrodzie. Cykl koncertów-spotkań z artystami” opiera się na nagraniu i nieodpłatnym udostępnieniu online koncertów kameralnych muzyki klasycznej, poprzedzonych krótką zapowiedzią prezentowanych utworów, oraz przeplecionych rozmową z instrumentalistami i wokalistami. Nagrania zrealizowane zostały w prywatnym ogrodzie przy siedzibie Fundacji we Wrocławiu, który w tym trudnym czasie stał się naturalną przestrzenią goszczącą przepiękną muzykę, przestrzenią dającą wytchnienie , pełniącą rolę swoistego azylu. Koncerty podzielone zostały na 7 odcinków, a każdy z nich ma swój temat przewodni. Tak jak w ogrodzie panuje różnorodność, tak my w projekcie postaraliśmy się, aby pokazać, że muzyka klasyczna też ma różne oblicza. Przypomnimy również, że kompozytorzy wielokrotnie czerpali z natury, próbując zapisać jej odgłosy czy oddać charakter całej gamy zjawisk przyrodniczych.

Zapraszamy do słuchania.

link do strony Fundacji na FB: https://www.facebook.com/fundacjaforumartis/

 
  • 24-07-2020 godz 15:00 - 21-08-2020 godz 15:00

Kategoria

Muzyka