Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
24-05-2019 godz 18:00

Podwieczorek z... Adrianną Biedrzyńską

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki bohaterem kolejnego spotkania z cyklu Podwieczorek z… będzie znana aktorka Adrianna Biedrzyńska. 24 maja br. o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Radomsku artystka nie tylko opowie o swojej pracy, ale również zaśpiewa dobrze znane przeboje. Spotkanie poprowadzi redaktor Leszek Bonar.
Adrianna Biedrzyńska jest polską aktorką teatralną, filmową i telewizyjną oraz piosenkarką. W teatrze zadebiutowała jeszcze jako studentka łódzkiej filmówki na deskach Teatru Studyjnego 83 im. Juliana Tuwima w Łodzi.
Po raz pierwszy przed kamerą Biedrzyńska pojawiła się w epizodycznej roli w filmie Co dzień bliżej nieba. Potem zagrała w wielu innych filmach i serialach telewizyjnych, m.in. Ankę w Dekalogu (reż. Krzysztof Kieślowski), Dorotę Waltz w Lepiej być piękną i bogatą (reż. Filip Bajon), Ewę Wiśniewską w Pajęczarkach (reż. B. Sass), Ewę Góralczyk w serialu Fitness Club (reż. Paweł Karpiński), Zuzę w sitcomie Buła i spóła (reż. Krzysztof Jaroszyński). Pojawiała się także w produkcjach zagranicznych. Ostatnio występuje w dużej roli Barwach szczęścia, serialu emitowanym w TVP2.
Biedrzyńska działa też w Teatrze Telewizji, m.in. zagrała w monodramie Broadway, mój Broadway (reż. Tomasz Wiszniewski), a także w Żegnaj, laleczko na podstawie powieści Raymonda Chandlera (reż. Laco Adamik) i w Wiosennych wodach (reż. Andrzej Maj).
Biedrzyńska współpracowała z kabaretem Tey, Pawłem Dłużewskim, działała też w Babskim Kabarecie. Próbuje swych sił także jako piosenkarka. Koncertuje w USA, Kanadzie, Australii.

Wydarzenie odbędzie się 24 maja 2019 r. o godz. 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Radomsku

Bilety: 20 zł – przedsprzedaż / 25 zł – w dniu spotkania