Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =
04-12-2019 godz 18:00

Poliż Jazz - Krzemiński Reunion Project

Cykl „Poliż Jazz” nabiera rozpędu. Jeszcze nie mieliśmy okazji posłuchać „Skaldów” w interpretacji Wojciecha Gogolewskiego, a już swoją wizytę w Sieradzu zapowiada Piotr Krzemiński wraz z zespołem. Koncert muzyków odbędzie się 4 grudnia br. w sieradzkiej szkole muzycznej.
Piotr Krzemiński to trębacz i kompozytor, wrócił na stałe do Polski trzy lata temu. Znany jest z wirtuozerii, muzykalności i dbałości o wysoki „procent jazzu w jazzie”. Dał się poznać publiczności zarówno na dużych festiwalach jak i kameralnych koncertach: grał z Michel‘em Legrandem, na Jazz Jamboree 2018 oraz Złotej Tarce 2019. Za swoją twórczość i działalność nagrodzony Nagrodą Prezydenta Miasta Łodzi dla Najlepszego Łódzkiego Jazzmana. Jazzowa publiczność docenia szczególnie autorskie projekty Piotra. Jednym z nich jest kwintet Krzemiński Reunion Project.

Krzemiński Reunion Project to wynik muzycznego spotkania po latach grupy znakomitych i doświadczonych artystów, którzy od dłuższego czasu z powodzeniem istnieją na scenie jazzowej.

Zapraszamy na koncert, podczas którego usłyszeć będzie można kompozycje Piotra Krzemińskiego, którego muzyka inspirowana jest nowoczesnym podejściem do jazzu, podróżami po świecie oraz starym, dobrym mainstreamowym jazzowym brzmieniem. To opowieść o inspiracjach i doświadczeniach zebranych przez lata, dużo radości płynącej ze wspólnego grania oraz duża dawka dobrego jazzu.
Wraz z liderem zagrają Michał Borowski – saksofon tenorowy, Dariusz Petera – fortepian, instr. klawiszowe, Andrzej Zielak – kontrabas i Karol Domański – perkusja.

Na koncert zaprasza Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sieradzu oraz Towarzystwo Muzyczne FERMATA.

Patronat medialny jak zwykle obejmie rozgłośnia „Nasze Radio”.

Bilety w cenie 25 zł są już do nabycia w szkolnym sekretariacie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00.

Termin i miejsce: 4 grudnia 2019 r. (środa) o godzinie 18:00 w Sali Koncertowej PSM I st. w Sieradzu przy ul Jana Pawła II 48.