Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
09-11-2019 godz 15:00

Przegląd Piosenki Patriotycznej Matecznik

Zbliża się trzecia już edycja Przeglądu Piosenki Patriotycznej "Matecznik" - Artystycznych Spotkań Amatorskich Zespołów Wokalnych Seniorów. Impreza co roku gromadzi liczną widownię, która może wysłuchać zespołów śpiewaczych z terenu całego województwa. Zapraszamy do udziału w tegorocznej odsłonie, która obędzie się 9 listopada w Szadku.
Organizatorem jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Szadku, a partnerem Szkoła Podstawowa w Szadku.

Przegląd ma na celu wzbudzanie aktywnego uczestnictwa w działaniach związanych z kulturą muzyczną, podnoszenie poziomu wykonawczego zespołów seniorów, wymianę doświadczeń i pomysłów pomiędzy uczestnikami przeglądu, pielęgnowanie tradycji w piosence, dzielenie się doświadczeniami ze wspólnego muzykowania, nawiązywanie kontaktów, integrację grup seniorów oraz doskonalenie poziomu wykonawczego zespołów amatorskich.

Impreza odbędzie się 9 listopada 2019 r. na hali sportowej w Szkole Podstawowej w Szadku (ul. Prusinowska 4, 98-240 Szadek).

Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym Marszałka Województwa Łódzkiego, Starosty Zduńskowolskiego oraz Burmistrza Gminy i Miasta Szadek.

Do pobrania