Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 5 =
14-09-2018 godz 18:00

Wieczór jazzu w Sieradzu

W sieradzkiej szkole muzycznej rozpoczyna się nowy rok szkolny, a wraz z nim wznawiamy cykle muzyczne: Scena Dla Młodych, Muzyczne Horyzonty i Poliż Jazz. Na początek, już 14 września o godzinie 18.00 liźniemy trochę jazzu. Salę Koncertową wypełni muzyka w wykonaniu najstarszej polskiej orkiestry jazzowej Jazz Band Ball Orchestra.
Wraz z JBBO w Sieradzu wystąpi wokalista z USA Stanley Breckenridge.

Jazz Band Ball Orchestra powstał w 1962 r. w Krakowie z inicjatywy Jana Boby i Jana Kudyka. Zespół koncertował na całym świecie – niezwykle nobilitujące były występy JBBO na jednym z największych Festiwali Jazzu Tradycyjnego w USA, słynnym „Sacramento Dixieland Jubilee” w Kalifornii, później znanym jako „Sacramento Jazz Jubilee”. Znamienne jest, że od 1979 r. zespół był zapraszany na ten festiwal przez dwadzieścia kolejnych lat!

Ten wspaniały wieczór jazzu tradycyjnego rozpocznie się o godz.18.00 14 września w Sali Koncertowej PSM I st. w Sieradzu przy ul Jana Pawła II 48.

Bilety w cenie 20 zł można nabyć w sekretariacie PSM w Sieradzu w godzinach 8.00-18.00.

Organizatorem koncertu jest Towarzystwo Muzyczne FERMATA oraz PSM I st. w Sieradzu.
Patronat nad koncertem objął Prezydent Sieradza - Paweł Osiewała.
Rozgłośnia radiowa „Nasze Radio” poświęci wydarzeniu więcej czasu na swojej antenie. Niewykluczone konkursy – na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.