Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =
16-06-2018 godz 17:00

Wiosenna Gala Taneczna

Na zakończenie tanecznego sezonu 2017/2018 Miejski Ośrodek Kultury w Głownie przygotował 9 Wiosenną Galę Taneczną. Wydarzenie, które odbędzie się 16 czerwca o godz. 17.00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głownie, jest podsumowaniem kilkumiesięcznej pracy ponad 300 tancerek i tancerzy z Głowna i okolic.
Podczas imprezy wystąpi 6 grup zespołu „Gold” Głowno i 8 grup zespołu „Agat” ze Strykowa w choreografiach Agnieszki Waszkiewicz oraz 4 grupy baletowe dziecięcego zespołu „Iskierki” z MOK Głowno w choreografii Ewy Kowalskiej-Brodek.

W programie tegorocznej gali wyjątkowo nie zabraknie akcentów związanych z obchodami 100-lecia Niepodległości Polski. Wydarzenie rozpocznie się paradą wszystkich prezentujących się grup tanecznych. Tancerze ruszą w takt poloneza kompozytora Michała Kleofasa Ogińskiego pt. „Pożegnanie Ojczyzny”. Podczas prezentacji tanecznych wśród różnych choreografii zostanie również zaprezentowany układ „Jestem Polakiem”. Gala zakończy się ponadto tańcem finałowym z udziałem wszystkich tancerzy z patriotycznymi elementami.

Wszyscy biorący udział w imprezie tancerze otrzymają pamiątkowe medale.