7 GRUDNIA 2020

IV Forum Kultury Wrażliwej

Wiele bibliotek nie tylko zajmuje się literaturą, ale także stanowi lokalne centra kultury. To ostoje lokalnych praktyk kulturowych, które mają bliski i bezpośredni kontakt z odbiorcami kultury. W ramach tegorocznego Forum Kultury Wrażliwej organizowanego przez Małopolski Instytut Kultury porozmawiamy o funkcjach i możliwościach bibliotek oraz o tym, jak uczynić je bardziej dostępnymi dla odbiorców i odbiorczyń.
więcej

Dom kultury online

Jak odnaleźć się w czasach, gdy cyberprzestrzeń przenika do realu? W jaki sposób dbać o wizerunek instytucji w Sieci i poza nią? Czym zainteresować publiczność? Odpowiedzi na te i inne pytania szukali uczestnicy VI Forum Instytucji Kultury Województwa Łódzkiego +/- kultura, które odbyło się 18-19 kwietnia 2018 r. w Wieluniu.
więcej

Muzem i Ja/Ty? Aktywny użytkownik instytucji kultury

Czym jest Rozwój Publiczności? Kto tak właściwie jest naszym widzem? Jak poznać i odpowiadać na potrzeby widowni? Dlaczego budowanie długotrwałych relacji z publicznością jest ważne? O tym i nie tylko rozmawiali uczestnicy Konferencji Dyrektorów i Kustoszy Muzeów Regionalnych z Województwa Łódzkiego, która odbyła się w dniach 12-13 kwietnia w Zduńskowolskim Centrum Integracji Ratusz.
więcej