VII Forum Instytucji Kultury Województwa Łódzkiego +/- Kultura

W dniach 28-29 maja 2019 r. w Tomaszowie Mazowieckim i Spale odbędzie się VII edycja Forum Instytucji Kultury Województwa Łódzkiego +/- Kultura. Temat przewodni Forum to: Promocja kultury w Internecie - oczekiwania vs rzeczywistość. Jak skutecznie projektować i realizować strategie komunikacji instytucji kultury. Na zgłoszenia czekamy do 15 maja 2019 r.
więcej

Dom kultury online

Jak odnaleźć się w czasach, gdy cyberprzestrzeń przenika do realu? W jaki sposób dbać o wizerunek instytucji w Sieci i poza nią? Czym zainteresować publiczność? Odpowiedzi na te i inne pytania szukali uczestnicy VI Forum Instytucji Kultury Województwa Łódzkiego +/- kultura, które odbyło się 18-19 kwietnia 2018 r. w Wieluniu.
więcej

Muzem i Ja/Ty? Aktywny użytkownik instytucji kultury

Czym jest Rozwój Publiczności? Kto tak właściwie jest naszym widzem? Jak poznać i odpowiadać na potrzeby widowni? Dlaczego budowanie długotrwałych relacji z publicznością jest ważne? O tym i nie tylko rozmawiali uczestnicy Konferencji Dyrektorów i Kustoszy Muzeów Regionalnych z Województwa Łódzkiego, która odbyła się w dniach 12-13 kwietnia w Zduńskowolskim Centrum Integracji Ratusz.
więcej