Kalendarium

3 LUTEGO 2020 - 31 GRUDNIA 2020

Karol Wojtyła. Narodziny

Z okazji przypadającej 18 maja br. 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły Centrum Myśli Jana Pawła II przygotowało wystawę biograficzną „Karol Wojtyła. Narodziny”. Zaprojektowana zgodnie z nowatorską ideą „gotowa do druku” ekspozycja może być pozyskiwana nieodpłatnie w formie cyfrowej przez instytucje, szkoły, parafie, organizacje pozarządowe i samorządy do dalszego upowszechniania.
więcej
7 CZERWCA 2020 - 31 LIPCA 2020

Projekt: Giełda Sztuki i Rzemiosła (GSiR)

Projekt Giełda Sztuki i Rzemiosła (GSiR) powstał z myślą o popularyzacji prac podopiecznych autorskiej Otwartej Pracowni Artystycznej OBRASKI w Bełchatowie prowadzonej, od 2016 r., przez Przemysława Obarskiego – aktywnego artystę, animatora kultury, nauczyciela sztuki.
więcej
do 10 LIPCA 2020

konkurs na stanowisko dyrektora Biura Wystaw Artystycznych w Sieradzu

Zarząd Powiatu Sieradzkiego ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Biura Wystaw Artystycznych w Sieradzu, ul. Kościuszki 3, 98-200 Sieradz.
więcej
do 18 WRZEŚNIA 2020

XXVI Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Jacka Bierezina

Wszystkich debiutujących pisarzy-poetów zapraszamy do wzięcia udziału w XVI Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Jacka Bierezina. Organizatorami są Dom Literatury w Łodzi i Stowarzyszenie Pisarzy Polskich Oddział w Łodzi. Honorowy Patronat nad konkursem sprawuje Prezydent Miasta Łodzi.
więcej