Kalendarium

1 MARCA 2018 - 31 GRUDNIA 2018

Meandry historii – z prądem czy pod prąd?

Od 1 marca miłośnicy historii będą mogli przenieść się w realia II wojny światowej i zapoznać się się z wybraną gamą moralnych i etycznych wyborów towarzyszących okresowi okupacji niemieckiej na ziemiach polskich. Każdy uczestnik wystawy pn.: „Meandry historii – z prądem czy pod prąd? Historia wskaże Ci drogę” ma szansę wybrać jedną z przedstawionych ścieżek i doświadczyć jej moralnego ciężaru.
więcej
14 MARCA 2018

Abonent chwilowo dostępny

14 marca o godz. 19:00 na scenie Zespołu Szkół Nr. 1 w Aleksandrowie Łódzkim zobaczymy monodram Macieja Wilewskiego. Bohater jest przedstawicielem „typowego polaka, z którego lubimy się śmiać”. Kocha swoją rodzinę, dyskoteki, ale nade wszystko spotkania z kolegami. Nieco egocentryczny, uzależniony od telefonu komórkowego i terapii, jednak zawsze zrelaksowany!
więcej
do 15 STYCZNIA 2019

Zaaranżuj Pasaż Łódzkiego Domu Kultury!

Łódzki Dom Kultury ponownie zaprasza do udziału w negocjacjach w sprawie zamówienia na opracowanie koncepcji i wykonanie aranżacji artystyczno-edukacyjnej w Pasażu ŁDK. Zainteresowane podmioty zachęcane są do kontaktu i negocjacji z dyrekcją placówki do dnia 15 stycznia 2019 r.
więcej