Kalendarium

1 MARCA 2018 - 31 GRUDNIA 2018

Meandry historii – z prądem czy pod prąd?

Od 1 marca miłośnicy historii będą mogli przenieść się w realia II wojny światowej i zapoznać się się z wybraną gamą moralnych i etycznych wyborów towarzyszących okresowi okupacji niemieckiej na ziemiach polskich. Każdy uczestnik wystawy pn.: „Meandry historii – z prądem czy pod prąd? Historia wskaże Ci drogę” ma szansę wybrać jedną z przedstawionych ścieżek i doświadczyć jej moralnego ciężaru.
więcej
15 MARCA 2018

Mandorla "Sonos sacris"

Połączyła ich tajemnicza moc muzyki, jej przenikanie w przestrzeni fizycznej, intelektualnej i metafizycznej. MANDORLA (migdał) w sztuce oznacza owalną aureolę otaczającą postać. Symbolizuje i podkreśla jej boską naturę. Chcą być jak mandorla: uświęcać i być uświęcanymi przez muzykę. Ten niezwykły koncert z duchową nutą odbędzie się 15 marca o godz. 18:00 w Łaskim Domu Kultury.
więcej
do 15 STYCZNIA 2019

Zaaranżuj Pasaż Łódzkiego Domu Kultury!

Łódzki Dom Kultury ponownie zaprasza do udziału w negocjacjach w sprawie zamówienia na opracowanie koncepcji i wykonanie aranżacji artystyczno-edukacyjnej w Pasażu ŁDK. Zainteresowane podmioty zachęcane są do kontaktu i negocjacji z dyrekcją placówki do dnia 15 stycznia 2019 r.
więcej