Kalendarium

do 15 MAJA 2019

Zagłosuj na Wydarzenie Historyczne Roku 2018!

Muzeum Historii Polski we współpracy z portalem historia.org.pl po raz dwunasty ogłaszają plebiscyt „Wydarzenie Historyczne Roku”, którego celem jest uhonorowanie organizatorów, twórców oraz inicjatorów najciekawszych przedsięwzięć historycznych w minionym roku. To pierwszy taki plebiscyt w kraju, którego laureatów wyłaniają jurorzy oraz internauci.
więcej
do 29 KWIETNIA 2019

Decydujesz, pomagamy - Tesco Polska

Tesco Polska wraz z Fundacją Tesco ogłasza nabór do VI edycji programu "Decydujesz, pomagamy". W konkursie mogą wziąć udział m.in. instytucje publiczne w tym instytucje kultury i biblioteki publiczne. Zgłoszenia przyjmowane są do 29 kwietnia do godz. 17.00.
więcej
do 7 MAJA 2019

4 lata Project Art w Porcie Łódź

Kilkadziesiąt udanych wystaw, ponad 200 współpracujących artystów i ponad 1000 wystawionych prac – tak podsumować można cztery lata działalności galerii sztuki Project Art, funkcjonującej na terenie Portu Łódź. Obecnie w galerii do 7 maja br. oglądać można wystawę „Wzornictwo” studentów Politechniki Łódzkiej.
więcej
do 25 CZERWCA 2019

Zgłoś się na Folk Film Festiwal i wygraj!

Do 25 czerwca br. trwają zgłoszenia na konkurs Krótkich Filmów o Wsi KOKOFY, który odbywa się w ramach 6. Folk Film Festiwal w Sianowie. Konkurs polega na nagraniu jednominutowego filmu o wsi. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.
więcej
do 20 MAJA 2019

Ja i moja Mała Ojczyzna - konkurs literacko-plastyczny

Biblioteka w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza do udziału w miejsko-powiatowym konkursie literacko-plastycznym „Ja i moja mała ojczyzna…”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z powiatu tomaszowskiego. Jego tegoroczna edycja nosi podtytuł „… z biblioteką w tle”. Zgłoszenia trwają do 20 maja br.
więcej