Efektywna praca zdalna - WEBINARIUM ODWOŁANE

To webinarium jest dla Ciebie! Zapraszamy Cię na bardzo konkretne, energetyczne szkolenie, przygotowane pod poradzeniem sobie z wyzwaniami organizacji efektywnej pracy zdalnej w obecnej sytuacji. Podczas warsztatów nadasz jasny kierunek Twoim działaniom, wyznaczysz  priorytety, zaplanujesz tydzień i zorganizujesz dzień - wyjdziesz z poczuciem jasnego kierunku i porządku w głowie!

Plan spotkania:
10:00-10:15 Rozgrzewka techniczna, przywitanie uczestników. Cele szkolenia, zasady pracy i uczestniczenia w szkoleniu, plan pracy.
10:15-11:00 Praca zdalna - szanse i wyzwania oraz sposoby radzenia sobie z nimi: 11:00-12:00 Zarządzanie czasem i zadaniami - elastyczne planowanie dnia tygodnia podczas pracy zdalnej: 12:00-12:10 Przerwa
12:10-12:45 Skuteczna komunikacja i współpraca w zespole: 12:45-13:00 Podsumowanie szkolenia: Informacje organizacyjne:
Uczestnik, który chce wziąć udział w webinarium, powinien spełniać następujące warunki: Liczba uczestników: 20 osób.
Na zgłoszenia czekamy do 22 maja 2020 r. 

Koszt udziału w szkoleniu wynosi:

120 zł netto - dla instytucji finansowanych ze środków publicznych (oświadczenie do wypełnienia)

147,60 zł brutto - dla instytucji niefinansowanych ze środków publicznych i osób prywatnych

Pobierz: Oświadczenie na potrzeby zwolnienia szkoleń z podatku VAT

Opłata za udział w webinarium przyjmowana jest wyłącznie przelewem na konto ŁDK: PKO BP I O/Łódź 44 1020 3352 0000 1002 0014 2562, Łódzki Dom Kultury, ul. Traugutta 18, 90-113 Łódź

Ukończenie szkolenie będzie udokumentowane zaświadczeniem sygnowanym przez Łódzki Dom Kultury.

Prowadzący:

Izabela Krejca-Pawski

Trener pracowników administracji publicznej, autorka książki "Elastyczne Zarządzanie Czasem dla aktywnych i zapracowanych", w której pisze jak radzić sobie z natłokiem zawodowym zadań i skuteczniej współpracować z innymi ludźmi, zarówno współpracownikami jak i odbiorcami.
Certyfikowany trener, szkolący pracowników administracji publicznej. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji i umiejętności miękkich, w tym szczególnie z obsługi klienta, negocjacji i zarządzania czasem oraz radzenia sobie z emocjami i stresem. 
Absolwentka studiów podyplomowych "Psychologia w biznesie" w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Wcześniej trener wewnętrzny z zakresu obsługi klienta, wspierający zarówno pracowników i kadrę kierowniczą w zwiększeniu efektywności działania. Przepracowała na salach szkoleniowych ponad 2500 godzin, co zapewnia jej duże doświadczenie w zakresie projektowania efektywnych szkoleń. Ukończyła szkolenia trenerskie: Metody Identyfikacji Potrzeb Szkoleniowych - Pracownia Psychologiczna E. Sołtys, Inteligencja Emocjonalna w pracy Trener-Pracownia Psychologiczna E. Sołtys.
W prowadzonych przez nią szkoleniach z wybranych tematów brali udział pracownicy m.in.: Ministerstwa Sprawiedliwości, Agencji Rozwoju Regionalnego, Urzędu Miejskiego w Krakowie, Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy z Urzędu Dzielnicy Śródmieście, Urzędu Dzielnicy Rembertów, Urzędu Dzielnicy Żoliborz, Archiwum Państwowego w Katowicach, Archiwum Głównego Akt Dawnych, Instytutu Pamięci Narodowej, Zamku Królewskiego w Warszawie, Fundacji im. Zofii Rydet.

2020-05-27 godz. 10:00

Czas trwania: 3h

Cena: 120 zł netto (147,60 zł brutto)

Miejsce: on-line

Zapisz się:

tel. 797 326 219