Spotkanie z podróżnikiem

Miejska Biblioteka Publiczna w Pabianicach zaprasza na spotkanie z podróżnikiem Andrzejem Chałupką,pt. REMINISCENCJE PODRÓŻY DO CHIN, 11 kwietnia ( wtorek ) o godzinie 17.00 w Galerii Ex Libris MBP ul. św. Jana 10.
więcej

Ogrody Barbary Hanuszkiewicz

13 kwietnia ( piątek ) o godzinie 18.00 w Herbaciarni Klimaty Aleksandrów Łódzki (ul.Warszawska 28) otworzymy wystawę fotografii Barbary Hanuszkiewicz  pt. "Moje ogrody".  
więcej

Spotkanie z Krzysztofem Sowińskim

Drugie w tym roku spotkanie z cyklu „Przestrzenie literatury”, na jakie zaprasza Artur Fryz do Kutnowskiego Domu Kultury będzie miało nietypowy charakter.
więcej

VIII Festiwal ZŁOTY ŚRODEK POEZJI Kutno 2012

Serdecznie zapraszamy do Kutna na VIII Festiwal ZŁOTY ŚRODEK POEZJI!
więcej

Wiosna i Muzyka w Strykowie

W dniu 22 kwietnia o godz. 16.00 odbędzie się w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Strykowie koncert Estradowej Orkiestry Miasta i Gminy Stryków. Orkiestra powstała w 2009 r. a jej dyrygentem jest Zbigniew Franciszek Młynarski, doświadczony muzyk, aranżer.
więcej

Nowy odcinek "Regionu Kultury"

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego programu "Region Kultury".
więcej

IV "Pejzaż malowany ziemi łódzkiej"

Zapraszamy na wystawę obrazów z kolekcji IV Pleneru Malarskiego "Pejzaż malowany ziemi łódzkiej", 30 marca 2012r. o godz. 14:30 w Galerii "Ogród Sztuki" w Konstantynowie Łódzkim, ul. Jana Pawła II 9
więcej

Wiesław Drabik w Bibliotece w Przedborzu

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Przedborzu zaprasza na spotkanie z panem Wiesławem Drabikiem - autorem ponad 100 wesołych książeczek dla dzieci, takich jak np. „Mała mysz skacze czyli Myszomania”, „Wielka wycieczka do małego miasteczka”, „Z tatą w ZOO”, „Z tatą w cyrku”, „Łakomczucha”, „Chwalipięta”, czy „Kocie łakocie”.
więcej

Katarzyna Groniec - "Pin-up Princess”

13 kwietnia w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie wystąpi Katarzyna Groniec w repertuarze ze swojej najnowszej płyty „Pin-up Princess”.  
więcej

„Karuzela z pisankami” w Konstantynowie Łódzkim

Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim serdecznie zaprasza do oglądania wystawy pt.: „Andersen w oczach Polaków” – zaaranżowanej w formie teatru marionetek.
więcej

Wyślij kartkę

W sprzedaży karty pocztowe z serii "Twórcy ludowi województwa łódzkiego" - z motywami świątecznymi wielkanocnymi oraz motywem Madonny - Matki Boskiej w sztuce ludowej.  
więcej

Ważna wystawa w Brzezinach

Rok 2012 został ogłoszony rokiem Janusza Korczaka.Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna w Brzezinach zorganizowała wystawę poświęconą życiu i twórczości pisarza.
więcej