Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 8 =

Akustyczne brzmienie Republiki

„Czarno-białe ślady” to projekt, który powstał w 2013 r. z okazji kolejnej smutnej rocznicy odejścia Grzegorza Ciechowskiego. Koncert odbył się przy ul. Mysiej 3 w Warszawie w niegdysiejszej siedzibie cenzury. Występ został na tyle ciepło przyjęty, że… „Czarno-białe ślady” trwają już ponad siedem lat, a początkowo dwuosobowy skład – Jacek Bończyk, Zbigniew Krzywański – powiększył się o Kubę Nowaka.
W październiku 2020 r., na zaproszenie dziennikarza Kamila Wicika, w Radiu Gdańsk odbył się intymny koncert, który najpierw został zarejestrowany, a następnie ukazał się na płycie (data premiery 2021-01-29) wypełnionej nowymi i akustycznymi interpretacjami przebojów Republiki.

"Zagraliśmy zamknięty, wręcz intymny koncert, sprawiając sobie przyjemność występu w świetnym miejscu, w otoczeniu zawodowych realizatorów, prezentując nowe wersje znanych republikańskich utworów. Ale w szczególny sposób dotarło też do nas, że każdy przekaz czy artystyczna wiadomość, muszą mieć możliwość dotarcia do odbiorcy. Potrzebujemy tej relacji jak tlenu. A pozbawieni jej pozwalamy na zadawanie zbyt wielu bezradnych pytań o sens naszej drogi. Zapis i przebieg tej sesji nagraniowej poleciał w radiowy eter i pozostaną na tej płycie. Zawsze warto zostawić po sobie jakieś ślady." - opowiadają muzycy.

CZARNO - BIAŁE ŚLADY | 14 SIERPNIA 2021 | GODZINA 19:00
BILETY W CENIE 100 ZŁ, w przedsprzedaży 85 zł (do 1 sierpnia) do kupienia online LINKKoncert odbędzie się na zasadach sanitarnych obowiązujących w dniu koncertu.


źródło: scena.artkombinat.pl/czarno-biale-slady
ARTKOMBINAT SCENA MONOPOLIS
  • 14-08-2021 godz 19:00

Bilety

85/100 zł

Kategoria

Muzyka

Adres

Dr. Stefana Kopcińskiego 62A, 90-032 Łódź

Kontakt

+48737186020

http://www.artkombinat.pl/