Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =

Bezpłatne warsztaty muzyczne!

Monika Lewińska

Partnerstwo na Rzecz Aleksandrowa Łódzkiego zaprasza na bezpłatne warsztaty muzyczne. 21 października warsztaty gospel poprowadzą dyrygentki chóru The Gospel Time – Malwina Lewińska i Natalia Lesiak. Natomiast 25 listopada warsztaty „Graj wodo, graj...” poprowadzi Suavas Lewy. Ruszyły zapisy!
WARSZTATY GOSPEL
21.10.2021 (CZWARTEK) GODZ.17.00
SIEDZIBA TOWARZYSTWA ŚPIEWACZEGO IM. ST. MONIUSZKI, ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI, UL. OGRODOWA 10
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY TEL. 609 190 211

Warsztaty poprowadzą dyrygentki chóru The Gospel Time Malwina Lewińska i Natalia Lesiak.
The Gospel Time to profesjonalny zespół muzyczny działający na rynku od 2007 roku, nieustanne zarażając ogromną pasją oraz wielką energią i mocą muzyki gospel. Wyróżniamy się otwartym podejściem do muzyki oraz potrzebą dzielenia się swoją radością z innymi ludźmi.
Dyrygentki udowodnią, że muzyka gospel to nie tylko modlitwa: to szczęście, taniec, zabawa i niesamowita energia, która niesie za sobą tłumy! Muzyka pełna pasji pozytywnej energii i radości.

Zapraszamy na naukę radosnych utworów gospel pod okiem charyzmatycznych dyrygentek chóru The Gospel Time.
3-głosowa harmonia – utwory uczone będą w sekcjach sopranów, altów i tenorów; przy akompaniamencie pianina. Śpiewać będziemy w języku polskim.
Wydarzenie otwarte dla każdego – młodzieży i dorosłych (bez przesłuchań wstępnych, dla amatorów i profesjonalistów, dla osób, które nigdy nie śpiewały, jak i dla tych, którzy chcą rozbudować swój warsztat muzyczny, bez względu na wiek).
Ćwiczenia emisyjne- oprócz nauki samych utworów poćwiczymy oddech i zdrowo się rozśpiewamy.
Podczas warsztatów postaramy się wydobyć energię i pasję jaką niesie ze sobą muzyka gospel.


GRAJ WODO, GRAJ...
warsztaty przeniesione na 25.11.2021 (CZWARTEK) GODZ.17.00
SIEDZIBA TOWARZYSTWA ŚPIEWACZEGO IM. ST. MONIUSZKI, ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI, UL. OGRODOWA 10
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY TEL. 609 190 211

Zapraszamy na warsztaty dla każdego, kto czuje, że siedzi w nim nieokiełznana żądza eksperymentu. Podczas ich trwania sprawdzimy w jaki sposób można wykorzystać wodę do wydawania dźwięków i komponowania muzyki.  W trakcie wspólnej pracy prowadzący poprzez swoje doświadczenie w temacie, zachęci uczestników do własnej eksploracji wody jako nośnika dźwięku. Istotną ideą warsztatów jest także wspólne muzykowanie. Finalnie wykonamy przygotowaną wspólnie spontaniczno-zaimprowizowaną kompozycję. Uczestnicy proszeni są o przyniesienie ze sobą misek, garnków, rurek, chochli, szklanek, dzbanków oraz wszelkich rzeczy, które według nich przydać się mogą do wydobywania dźwięku z wody.

Warsztaty poprowadzi Suavas Lewy – łódzki kompozytor, gitarzysta, układacz dźwięków, edukator, muzykoterapeuta.
Doświadczony samouk, różno-instrumentalista, wykorzystujący wszelkie dostępne instrumenty, przedmioty i obiekty dźwiękowe. Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej na kierunku Muzykoterapia. Zorientowany na nowe doznania słuchowe, ustawicznie złakniony dźwięków. Realizuje spontaniczne projekty muzyczne solowo i w kooperacji z działaczami wszelkich sztuk (muzykami, tancerzami, performerami)
Projekty w które jest/był zaangażowany to: Przepraszam, Dźwięk-Bud, Bogowie, Prząśniczki. Komponuje muzykę do filmów, przedstawień teatralnych i gier miejskich.
Lubuje się w muzyce improwizowanej i w prowadzeniu dźwiękowego dialogu z otoczeniem. Zajmuje się również nagraniami terenowymi, szukając, nagrywając i wykorzystując w kompozycjach dźwięki otoczenia, miejsc, przemyśleń ludzi i ulotnych chwil.Wydarzenia współfinansowane z budżetu Gminy Aleksandrów Łódzki.