Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =

Detal architektoniczny jako narzędzie edukacyjne – webinarium

Łódzki Dom Kultury 16 grudnia zaprasza na webinarium Detal architektoniczny jako narzędzie edukacyjne – praktyki i inspiracje, które poprowadzi Maria Nowakowska.
Celem szkolenia jest przedstawienie uczestnikom tematyki zdobień architektonicznych jako plastycznego zasobu, który może być wykorzystany w edukacji, budowaniu patriotyzmu lokalnego, animacji społecznej i w innych dziedzinach życia instytucji kulturalnej i oświatowej.

Porozmawiamy o definicji detalu, przykładach jego występowania, a następnie przyjrzymy się, do czego to zjawisko może być użyteczne przy tworzeniu i realizacji już istniejącej oferty edukacyjnej i kulturalnej.

Zaprezentujemy treści powstałe w ramach projektu „Dlaczego ten dom tak wygląda? Architektura pod lupą dla najmłodszych – scenariusze edukacyjne dla młodszych i starszych klas szkoły podstawowej, filmy i przewodniki.

Informacje organizacyjne:
Aby wziąć udział w webinarium należy:
• posiadać dostęp do komputera lub urządzenia mobilnego podłączonego do sieci. internetowej, wyposażonego w głośniki lub możliwość podpięcia słuchawek,
• posiadać system Windows 7 lub nowszy / Mac OS wersja 10.13 lub nowszy / Android/ iOS.
• posiadać przeglądarkę Microsoft Edge / Mozilla Firefox 75 lub wyższy / Google Chrome
• wejść o określonej godzinie do „wirtualnego pokoju”, którego adres Uczestnik otrzyma przed spotkaniem w wiadomości e-mail od Organizatora.
Warunkiem udziału w szkoleniu jest wypełnienie formularza elektronicznego - link https://forms.gle/FA9xJnf9zepQtsKh6

Kontakt do organizatora: Natalia Korzeniowska-Sońta 797-326-219

Szkolenie poprowadzi Maria Nowakowska – popularyzatorka architektury i sztuki w przestrzeni publicznej, właścicielka marki „Łódzki detal”, dyrektorka międzynarodowego Festiwalu Detalu Architektonicznego #detalfest.

Spotkanie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy.


Link do wydarzenia na Facebook.

Szkolenie będzie realizowane w ramach projektu pn. Dlaczego ten dom tak wygląda! Architektura pod lupą dla najmłodszych – II edycja, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.