Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =

IMPRO FREDRO HORROR SHOW

28 października w Łódzkim Domu Kultury wystąpi Teatr improwizacji TADAM. Bilety już w sprzedaży!
Żarty się skończyły! Myślicie, że improwizacja to rozrywka do pośmiania się? Wydaje Wam się że Fredro pisał komedie? Jeśli tak, to macie rację! Spróbujemy przeprowadzić eksperyment i do Waszych salw śmiechu dołożyć coś jeszcze… odrobinę dreszczyku emocji, nieopanowanego strachu, rozbudzenie mrocznych perwersji a to wszystko ubrane we fredrowski, lekki, rymowany klimat. Od Was zależeć będzie kim będą bohaterowie improwizowanego horroru!
❓ Dlaczego hrabia pod poduszką trzyma nóż?
❓ Kto w trakcie pełni pokaże swoje złowrogie oblicze?
❓ Czy to hrabina chciała otruć koniuszego za romans z pokojówką?

Już niebawem Teatr Improwizacji Tadam odpowie na te wszystkie tajemnicze pytania improwizowanym, rymowanym ośmiozgłoskowcem Odkryje przed Wami świat mrocznych i pikantnych sekretów miejsc i postaci, które Wy, kochani widzowie, nam wybierzecie. Dlatego Wasza obecność w dniu 28 października 2021 o godzinie 19 w Łódzkim Domu Kultury jest obowiązkowa! Będzie śmieszno! Będzie straszno! Będzie wierszem! Będzie IMPRO FREDRO HORROR SHOW!

Bilety w cenie 25 zł (normalny)/ 20 zł (ulgowy) będzie można nabyć w kasie ŁDK , ul. Traugutta 18 (od poniedziałku 18.10), lub online na Bilety24.
Rezerwacji można dokonywać pisząc priv na fanpage Tadam - teatr improwizacji.