Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =

ODWOŁANY Marek Piekarczyk akustycznie

Łódzki Dom Kultury i Łódzkie Stowarzyszenie Muzyczne Ocalić od Zapomnienia zapraszają na koncert „Marek Piekarczyk akustycznie”.
Marek Piekarczyk to jeden z najważniejszych rockowych głosów naszych czasów. Artystę charakteryzują osobowość i ogromny talent. Wykonał przeszło 2600 koncertów w Polsce i wielu innych krajach, w tym spektakli rock-opery „Jesus Christ SuperStar", w której grał główną rolę. Były wokalista zespołu TSA, wieloletni trener muzycznego show „The Voice of Poland” i „The Voice Senior” oraz współprowadzący od kilku lat audycję radiową „Rock&Roll'owa Historia Świata” w RMF FM. Jest również autorem autobiograficznej książki pt. „Zwierzenia Kontestatora”, która zebrała świetne recenzje.

Bierze udział w wielu projektach artystycznych i charytatywnych, w ramach których nagrywa i koncertuje. W programie koncertu „Marek Piekarczyk Akustycznie” znajdują się ballady rockowe, utwory autorskie i piosenki zespołu Skaldowie, Klan, Test, TSA, a także innych wykonawców w nowych aranżacjach. Marek Piekarczyk interesująco prowadzi swoje koncerty,  przeplatając śpiewanie autorskimi anegdotami i komentarzami.

Koncert organizuje Łódzki Dom Kultury, a współorganizatorem wydarzenia jest Łódzkie Stowarzyszenie Muzyczne Ocalić od Zapomnienia.

Na koncercie Marek Piekarczyk wystąpi z zespołem: instrumenty perkusyjne, gitara, kwartet smyczkowy.

29 stycznia 2022 r. godz. 19.00
Łódzki Dom Kultury
Bilety: 80 zł (przedsprzedaż), 100 zł (w dniu koncertu) do nabycia w kasie ŁDK i na Bilety 24.